Strona główna > Rosja > Rosjanie zaczęli odczuwać skutki „śmieciowej afery” 2019

Rosjanie zaczęli odczuwać skutki „śmieciowej afery” 2019

W roku, który właśnie nadszedł, pośród głównych problemów Rosjan wskazuje się wzrost cen i spadek dochodów ludności oraz pogorszenie sytuacji ekologicznej. Jednakże władze regionalne i federalne przekonują, że wszystko idzie dobrze, albo, przynajmniej, nie tak znowu źle bo dochody obywateli, pensje i emerytury rosną, a w sferze ekologii władze przeprowadzą „akcję śmieciową”, która wszystkim zapewni „czyste życie”. Czy tak jest rzeczywiście ?
Bracia i siostry, zwróćcie uwagę na to, że emeryci wychodzą na demonstracje protestacyjne ponieważ 148 rubli dla nich jest bardzo ciężkim w swym wymiarze haraczem dla Kremla. Oto do jakiej skrajnej nędzy zostali doprowadzeni ludzie przez Putina i jego żydo-satanistyczny kahał, w którym każdy wymyśla ciągle nowe sposoby grabieży ludności. Obyś pokarał ich Panie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Władza odmówiła pomocy biednym. Nędzarze powinni pozostać nędzarzami.| Pravda GlazaRezhet

Rząd i deputowani do Dumy Państwowej prowadzą walkę z ubóstwem, w wyniku której ilość biednych obywateli z każdym rokiem powiększa się. Putinowska partia „Jedinaja Rossija” odrzuca projekty ustaw, które dałyby ludziom pieniądze na wyżywienie, ale walkę z ubóstwem będzie ona dalej prowadzić. Cynizm, zakłamanie i obłuda władzy na rzeczywistym przykładzie z faktami i tabletkami dla utrzymania pamięci. Deputowani nocami nie śpią z troski o ludzi. Ale to, jak się okazało, nie wystarcza.

Za: https://3rm.info/main/74261-rossijane-nachali-oschuschat-jeffekt-ot-musornoj-afery-2019-video.html

Data publikacji: 7.02.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *