Strona główna > Rosja > Rosja – Znaki czasów ostatecznych…Spowiedź bez Krzyża i Ewangelii !

Rosja – Znaki czasów ostatecznych…Spowiedź bez Krzyża i Ewangelii !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry w Chrystusie ! Jak wszyscy wiemy, kapłan przed spowiedzią wynosi z ołtarza Krzyż i Ewangelię i kładzie je na anałoju (pulpicie). JEST TO ZNAK OBECNOŚCI BOŻEJ ! Skruchę przyjmuje sam Pan, a kapłan jest tylko świadkiem. 
 
Teraz spójrzcie tylko na tego „kapłana” z Petersburga, który przyjmuje spowiedź bez Krzyża i Ewangelii. A ponieważ nie są one obecne na anałoju (pulpicie) to znaczy, że spowiedź jest wysłuchiwana nie przez Pana ale przez tego „kapłana” i jego demona, który nauczył go jak wypaczyć sakrament spowiedzi, pozbawiając w ten sposób lud Boży tego sakramentu, lud, który jest na tyle nieświadomy swojej wiary prawosławnej, co jest grzechem, że nawet nie rozumie istoty dziejącego się koszmaru. 
Bracia i Siostry ! Jaką szybką operację zaparcia się Chrystusa przeprowadza jawny zdrajca Boga, łże-patriarcha Cyryl i jego szajka apostatów w naszej Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej. W ciągu ostatniego miesiąca od razu cała seria katastroficznych innowacji i wypaczeń Wiary. Oby Pan ich pokarał !
Za: https://3rm.info/main/78402-znamenie-poslednih-vremen-ispoved-v-piterskom-hrame-bez-kresta-i-evangelija-video.html
30.12.2019
Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.