Strona główna > Rosja > Rosja – Zdradzieckie duchowieństwo „prawosławne”…powszechna apostazja !

Rosja – Zdradzieckie duchowieństwo „prawosławne”…powszechna apostazja !

WROGOWIE CHRYSTUSA ODNOSZĄ CORAZ WIĘKSZE SUKCESY W NISZCZENIU CERKWI PRAWOSŁAWNEJ !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! W końcu problem z odstępstwami w Cerkwi jest znacznie szerszy, niż się wydaje na pierwszy rzut oka. W końcu taki fałszywy pasterz spokojnie i wygodnie służy w diecezji i nikt go nie piętnuje: ani rządzący biskup, ani współbracia kapłani, ani świeccy wierni.
Najwyższa radość w oczach wrogów Chrystusa z powodu zniszczenia Cerkwi Prawosławnej
A to mówi o wszechobecnej, śmiercionośnej apostazji w Cerkwi Rosyjskiej, którą w obliczu powszechnej, tchórzliwej i letniej ciszy i milczenia pomyślnie rozsiewa apostata, łże-patriarcha Cyryl wraz ze swoimi bezbożnymi kompanami. Świadczy to o tym, że rządzący arcypasterz i duchowieństwo tej diecezji są przesiąknięci tymże samym bezbożnym duchem co ten wilk w owczej skórze z krzyżem pektoralnym. Świadczy to także o tym, że sam lud jest całkowicie letni (obojętny) w stosunku do prawosławia i do jego właściwego wyznawania. Panie zmiłuj się nad nami !
Fałszywy pasterz i zabójca dusz ludzkich – Dawidienko.

Duchownego soboru p.w. Zaśnięcia Bogarodzicy miasta Kriemenczug Ukraińskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, blogera na facebook’u archimandryta Awwakuma (Dawidienko) , z jedynie jednym ujrzeniem rzymskiego papieża, przytłacza uczucie synowskiego oddania czyli radości szczenięcego oddania. Rzeczywiście bo przecież archimandryta czuje się integralną częścią „powszechnej świadomości religijnej” i członkiem „wszechświatowego kościoła”, wraz z katolikami i protestantami.

A „starsi bracia żydzi”, według ojca Awwakuma, poprzedzają „Bożonarodzeniowe światło” zapaleniem świec chanukalnych.

Za: https://3rm.info/main/78419-apostasijnoe-svjaschenstvo-vseobschaja-apostasija-vragi-hrista-preuspevajut-v-razrushenii-pravoslavnoj-cerkvi.html

Data publikacji: 31.12.2019

Nadesłał Borys

One thought on “Rosja – Zdradzieckie duchowieństwo „prawosławne”…powszechna apostazja !

  1. Takie same ” wilki w owczych skórach ” siedzą w Watykanie i Episkopatach świata od czasu Soboru Watykańskiego II-go . Prawdziwy KK-cki pozostał w Tradycji a najgłębiej i najkrystaliczniej u Bractwa Piusa X-go .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.