Rosja – Zamiast dokumentu „666” przyjął śmierć za Chrystusa

Przyjął śmierć za Chrystusa…Mnich odmówił przyjęcia dowodu tożsamości „666” i zdecydował się na cierpienie za Chrystusa.

Znaleziony w lesie, w Republice KOMI, mnich-pustelnik, przed swoją śmiercią wydrapał na desce następujący napis:

a1

„Tutaj żył Warfołomiej (Bartłomiej), odmówił przyjęcia dowodu tożsamości „666”. Przyjął śmierć za Chrystusa”.

—————————————————————————————————————————

Około dwóch  tygodni temu grupa turystów odkryła prymitywną chatynkę w głębi lasu. Zaciekawieni podróżnicy postanowili zbadać chatynkę na którą natknęli się w leśnej głuszy. Jakie było zdumienie tej grupy turystów kiedy wewnątrz chatynki znaleziono ciało mężczyzny.

Według informacji organów policyjnych ciało należy do zaginionego jesienią ubiegłego roku 41-letniego hieromnicha Warfołomieja (Bartłomieja), który niósł posługę w jednym z prawosławnych monasterów w Ust-Cilma.

Dnia 27 marca po zwłoki hieromnicha wyruszyli na skuterach śnieżnych pracownicy służby ratowniczej „Spas-Komi” ponieważ przebycie odległości 100 kilometrów w tych okolicach nie było możliwe przy pomocy innego środka transportu.

Ratownicy wyjechali o godzinie 3:30 rankiem a z powrotem przyjechali dopiero o północy. Oznacza to, że cała operacja zajęła im 20 godzin, opowiadał pracownik „SPAS-Komi”, Wiktor Zacharow. Droga powrotna trwała 10 godzin.

W miejscu śmierci kapłana znaleziono drewnianą deszczułkę na której cerkiewnym stylem były wydrapane słowa: „Tutaj żył Warfołomiej (Bartłomiej), odmówił przyjęcia dowodu tożsamości „666”. Przyjął śmierć za Chrystusa”. Ratownicy przypuszczają, że te słowa napisał on przed śmiercią. Teraz ciało zostało dostarczone do Wydziału Śledczego miasta Inta.

„Analiza uzyskana w trakcie sprawdzania informacji dowodzitego, że Potapow prowadził samotniczy tryb życia, kontaktów z krewnymi nie utrzymywał, wcześniej wielokrotnie znikał na długi czas” – poinformowano w Służbie Prasowej Wydziału Śledczego Komisji Dochodzeniowej Republiki Komi.

Oznak gwałtownej śmierci na zwłokach na razie nie stwierdzono. Śledczy będą przeprowadzać sądowo-medyczną ekspertyzę w celu stwierdzenia dokładnej przyczyny śmierci.

ON NIE ZŁOŻYŁ HOŁDU SZATANOWI!

a111

a2

a11

https://www.youtube.com/watch?v=ZTVWJEaWFS8

Za: http://3rm.info/main/66846-monah-otkazalsya-ot-pasporta-666-i-prinyal-smert-za-hrista-video.html

Data publikacji: 31.03.2017

Nadesłał Borys

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *