Strona główna > Rosja > Rosja – Zabójstwo Putina

Rosja – Zabójstwo Putina


Prezydent Rosji Putin jest na tyle niewygodny dla Zachodu, że coraz częściej prowadzone są rozmowy na temat możliwej fizycznej eliminacji głowy Federacji Rosyjskiej.

a2,2

„Na ile jest możliwy zamach na prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina” – z takim pytaniem korespondent Agencji Informacji Analitycznej „Ruś Prawosławna”, zwrócił się do ekspertów:

Konstantin Duszienow, dyrektor Agencji Informacji Analitycznej „Ruś Prawosławna”:

„Ludzie bardzo by tego chcieli. Wielu gotowych jest za to bardzo drogo zapłacić. Globalna histeria zachodnich mediów woków nazwiska Putina świadczy o pełnym zamieszaniu i zagubieniu zachodnich władców w obliczu Putina. Putin raz za razem rozgrywa zwycięsko ich gierki. On wie o istnieniu takiego zagrożenia i służba bezpieczeństwa prezydenta gotowa jest do jego obrony”.

 Jurij Kotienok, ekspert wojskowy, redaktor naczelny portalu internetowego «Сегодня.ру»:

„Zamach możliwy jest na każdego człowieka. W świecie jest wystarczająco dużo pragnących wykonać tę straszną robotę. Życie i zdrowie rosyjskiego przywódcy jest pod niezawodną ochroną służb specjalnych. Rosja okazała się stanąć przeciwko koalicji zbudowanej przez zachodniego hegemona. Jej zadaniem jest rozczłonkować Rosję”.

Za: http://rusprav.tv/ubijstvo-putina-22767/

Data publikacji: 20.03.2015

Przekład: RX


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *