Strona główna > Rosja > Rosja – Wybrani przez diabła…To ich władza, to szatańskie jarzmo…

Rosja – Wybrani przez diabła…To ich władza, to szatańskie jarzmo…

Dowiedzcie się o tym kto trzyma władzę w Rosji, kto was kontroluje…

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, nie ma niczego straszniejszego od człowieka , którego umysł i serce przebywają w pomroce. A takich ludzi jest obecnie zdecydowana większość. Ludzie absolutnie nie zdają sobie sprawy z tej rzeczywistości, w której oni żyją. Ignorancja, ciemnota i oszukiwanie samego siebie wtrąciły do piekła niezliczoną ilość dusz. Panie, zmiłuj się. 

Bracia i siostry, popatrzcie tylko na tę odpowiedź Rosyjskiej Prokuratury Generalnej. Co to jest ? Jest to wyraźny znak, że władza w Rosji jest satanistyczna, antyspołeczna, antychrześcijańska. To jest władza plemienia bogobójców, którzy propagują w kraju swoją diabelską religijną ideologię i duszą, ciemiężą i prześladują wszystkich tych, którzy stawiają im opór. 

Będziemy się modlić i prosić Boga aby obdarzył nas stanowczością, zdecydowaniem i siłami w stawianiu oporu i walce z tymi pachołkami Antychrysta. Będziemy modlić się do Boga o odpuszczenie naszych grzechów i darowanie nam zwycięstwa w tej wojnie s plemieniem diabelskim. Panie, przebacz nam, grzesznym, i obdarz nas Swoim Carem ! Chwała Bogu za wszystko ! Amen.

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video

Za: http://3rm.info/main/71433-znayte-eto-izbrannye-diavolom-eto-ih-vlast-eto-sataninskoe-igo-video.html

Data publikacji: 25.05.2018

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *