Strona główna > Rosja > Rosja pod władzą psychopatycznych potworów

Rosja pod władzą psychopatycznych potworów

Rosja pod władzą psychopatycznych potworów. Naga kobieta oddająca mocz w przedstawieniu Fabre’a.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, popatrzcie tylko na tę obrzydliwą, bezbożną i plugawą „kulturę” (kał-turę), jaką karmieni są ludzie przez putinowskie Ministerstwo Kał-tury. Świństwo, wulgarność, nagość, odchody na scenie, brud wylewa się na widzów z ekranów, w teatrach, na wystawach i w muzeach…

Jakimi trzeba być zwyrodnialcami i psychopatycznymi potworami ażeby zezwalać na pokazywanie czegoś takiego na deskach teatralnych i na ekranie? W Rosji panuje władza antychrystowa, szatańska…A Putin jest jej głową…Kto ma rozum niech rozumie!

—————————————————————————————————————————————————————————————————–

a

Wielu wyraziło oburzenie w komentarzach do tekstu „Rzecz w ciele” na temat festiwalu teatralnego «Территория», które opublikowano na stronie w środę, 1 listopada. Internautom nie spodobała się w szczególności fotografia ze spektaklu „Belgijskie zasady” (Бельгийские правила) w reżyserii Jana Fabre’a, na której widoczna jest stojąca na scenie naga kobieta oddająca mocz.

Czytelnicy nazwali to co widać na fotografii pornografią a reżysera przedstawienia psychopatycznym potworem wyrażając jednocześnie zdziwienie, że Belga wpuszczono na rosyjską scenę.

„Trzeba by tego Fabre’a sprawdzić pod kątem celowości wydatkowanych środków. Z pewnością razem z Sieriebriannikowem oszukiwał’ – napisał internauta z pseudonimem Abizian.

Czytelnik Walierij Biezrutczienko oburzył się tym, że Ministerstwo Kultury dopuściło przedstawienie: „Mówi się, że w Rosji jest Ministerstwo Kultury. Sądząc po tym co się dzieje na teatralnych deskach  w Moskwie to najprawdopodobniej o jego obecności tylko się po prostu mówi ponieważ ono w żaden sposób nie dowodzi swego istnienia”. 

Niektóre mądrale podkreśliły, że oburzeni widzowie po prostu nie znają się na sztuce. To nie jest pierwszy raz kiedy „twórczość” Fabre’a wywołała w Rosji negatywną reakcję. W czerwcu przedstawienie Belga „Góra Olimp” zostało zaskarżone przez deputowanego Dumy Państwowej, Witalija Miłonowa.

Skierował on do Prokuratora Generalnego Jurija Czajki żądanie przeprowadzenia sprawdzenia działalności Ermitażowego Teatru Petersburskiego Młodzieżowego Centrum Oświatowego, demonstrując zapis przedstawienia.

W listopadzie 2016 roku wybuchł skandal wokół wystawy „Jan Fabre – rycerz rozpaczy, wojownik piękna” w Ermitażu. Zwiedzających wzburzył fakt, że ‚artysta” wykorzystywał w swoich pracach wypchane psy i koty.

aa

Powyżej przykład „dzieła” wysokiej kultury żydowskiego „artysty” Sieriebriennikowa, na fotografii po prawej stronie sam „artysta”.

aaa

Po lewej stronie kremlowski Minister Kał-tury, Miedinskij, ze starszych braci w wierze, po prawej stronie preżydent eFeRji, Szełomow-Putin, także ze starszych braci w wierze.

Na podstawie: http://3rm.info/main/69408-vo-vlasti-urodov-pisayuschaya-golaya-zhenschina-v-spektakle-fabra.html

Data publikacji: 2.11.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *