Strona główna > Rosja > Rosja – W Moskwie zastrzelono żyda Niemcowa

Rosja – W Moskwie zastrzelono żyda Niemcowa

Wczoraj (tzn. 27.02.2015) o 23:40 został czterema strzałami zastrzelony w Moskwie, na Bolszym Moskworieckim, polityk, żyd Boris Niemcow (Boruch Neuman).

a5

Rozpoczęto dochodzenie karne. Prezydentowi Federacji Rosyjskiej Władimirowi Putinowi, natychmiast przekazano informację o zabójstwie. Zlecił on MSW, Komisji Śledczej FR i FSB, zbadanie zabójstwa Borisa Niemcowa. Dziewczyna z którą znajdował się Niemcow w chwili zabójstwa to obywatelka Ukrainy. Jak już wyjaśniliśmy, niedawno latała ona z Moskwy do Szwajcarii w celu przeprowadzenia aborcji dziecka, które miała z politykiem.

Nie wykluczamy, że mógł mieć miejsce, z tego powodu, konflikt domowy, zauważa informator na wysokim stanowisku w organach ścigania. Mowa jest o modelce Annie Durickiej, która była jedynym świadkiem zabójstwa polityka. Według LifeNews aborcję opłacił także Niemcow.

Ponadto śledztwo nie wyklucza, że przyczyną zabójstwa mogły być także pieniądze, które zabity polityk otrzymywał od sponsorów z za granicy. Boris Niemcow nie raz jeździł na Ukrainę i tam aktywnie kontaktował się z przedstawicielami, tak zwanej, „partii wojny”, której celem jest obalenie władzy w Rosji. Oni mogli przekazywać mu środki na destabilizację sytuacji w Rosji.

Za te pieniądze ukraińscy partnerzy Niemcowa mogli oczekiwać od niego działania nakierowanego na rozbicie społeczeństwa rosyjskiego. Ale nie tylko rozbicie nie nastąpiło, wręcz przeciwnie, nastąpiła konsolidacja rosyjskiego społeczeństwa. Rozumiejąc, że ich oczekiwania się nie spełnią, sponsorzy Niemcowa mogli usunąć polityka niezdolnego do realizacji ich planów, mówi jeden z członków grupy śledczej.

Anna Duricka
Anna Duricka

W rezultacie strzałów poszkodowany doznał złamania żeber, pociski uszkodziły najważniejsze organy i śmierć nastąpiła w ciągu 2 minut. Pierwszy pocisk trafił w szyję i przeszedł po stycznej w głowę, drugi pocisk w płuco łamiąc przy tym żebra, trzeci pocisk trafił w serce, czwarty pocisk trafił w wątrobę i żołądek, powiedział informator LifeNews, a przyczyną śmierci według wstępnej diagnozy był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu.

Trochę historii z jego geszefciarskiego macherstwa.

Będąc gubernatorem obwodu niżnogorodskiego w 1995 roku Niemcow wydał regulacje naruszające prawa RSFSR o zamówieniach i inwestycjach zagranicznych. Na podstawie swoich regulacji sprywatyzował on Wołochniński Kombinat Celulozowo-Papierniczy, który nabyła niewielka firma niemiecka. Zapłaciła ona mniej niż 7 milionów dolarów co było 40-krotnie poniżej wartości rzeczywistej przedsiębiorstwa.

Dokumenty podpisał osobiście Niemcow. Stała za tym obecna żona jego przyjaciela Borisa Brewnowa. Przez długi czas szefowała ona eurazyjskiemu oddziałowi amerykańskiej fundacji „Wyzwania tysiąclecia” budując demokrację za pieniądze Departamentu Stanu USA.

W 1994 roku Niemcow dał stoczni rzecznej „OKA” bezpodstawną gwarancję na kredyt przez co wyrządził obwodowi niżegorodskiemu szkody finansowe na kwotę 19,9 milionów dolarów. Przelobbingowany program „Piensionnaja nieft” – budżet funduszu emerytalnego stracił 167 milionów rubli, około 200 tysięcy ludzi zostało pozbawionych miesięcznej emerytury.

W przeciągu swojego życia politycznego był blisko z żydem Bieriezowskim. W 1997 roku ta bliskość spowodowała, że Niemcow został mianowany na stanowisko wicepremiera. Dało to mu możliwość podpisania z Japonią porozumienia o współpracy w dziedzinie połowów i przetwórstwa żywych zasobów morskich, które to porozumienie zezwalało japońskim rybakom na połowy w granicach wód terytorialnych Wysp Kurylskich bez przestrzegania prawodawstwa rosyjskiego. Tym samym podarował, w rzeczywistości, Japonii część suwerenności Rosji. Strata wynikła z tego porozumienia stanowi nie mniej niż 10 miliardów dolarów.

To tylko kilka faktów z biografii naszego bohatera. Tym sposobem szkody wyrządzone przez Niemcowa w okresie sprawowania przez niego władzy, wyniosły 370 miliardów rubli na rok 2013.

Za: http://judastruth.livejournal.com/273154.html

Data publikacji: 28.02.2015

Przekład: RX

P.S. Suplement:

a

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *