Strona główna > Rosja > Rosja – UWAGA !!! Rozpoczęły się obławy ! Audycja nadzwyczajna !

Rosja – UWAGA !!! Rozpoczęły się obławy ! Audycja nadzwyczajna !

JAKO WPROWADZENIE DO OPUBLIKOWANEGO PONIŻEJ VIDEO ZAMIESZCZONO KOMENTARZ JEDNEGO Z WIDZÓW.
Ludzie, opuszczajcie obóz koncentracyjny !!! BIOMETRIA to bezpośrednia droga do piekła !!! Zabierajcie swoje dzieci i opuszczajcie te szkoły, przedszkola i instytuty; teraz to są już instytucje satanistyczne !!! Najpierw biomeria, potem elektroniczne dokumenty tożsamości, paszporty, a następnie mikrochip na rękę do piekła !!! Oddawajcie wszystkie karty bankowe i rezygnujcie usług bankowych. Banki są w porozumieniu z diabłem i ze wszystkimi złymi duchami. Kto pracuje w bankach, szpitalach, przychodniach medycznych, w policji, itd., słowem tam gdzie istnieje system elektroniczny (obóz koncentracyjny) i jeszcze nie utracił sumienia, niechaj ucieka stamtąd i kaja się przed Bogiem za każdą straconą duszę !!!
Zaprzestańcie zabijać siebie i swoje dzieci szczepionkami. Aborcja jest grzechem śmiertelnym !!! Jeżeli taki grzech przytrafił się w waszym życiu to pokutujcie do końca swoich dni i więcej już nie grzeszcie !!! Przekonujcie innych ażeby nie dokonywali aborcji tym samym ratując życie małego człowieczka !!! Kiedy wychodzicie z domu, załatwiacie jakieś sprawy, itd., zawsze MÓDLCIE SIĘ, prosząc Boga aby pomagał wam we wszystkim i towarzyszył wam wszędzie !!! Wymieniamy się naszymi usługami i naszymi produktami, kto czym może, dobro za dobro !!!  Kto umie szyć ubrania lub robić buty to zamieniać na warzywa i owoce z ogrodu, i tak dalej, a banki niech patrzą jak trzeba żyć poprawnie !!! Ludzie ! Obudźcie się ! Módlcie się i pokutujcie, starajcie się żyć zgodnie z Przykazaniami Bożymi bo wkrótce będzie Sąd Boży i dziękujcie Bogu za każdy dzień !!! Boże miej pieczę nad wszystkimi i oświeć cały świat !!!
WŁADCA NADCHODZI i wszyscy będą sądzeni według ich uczynków, czy tego chcecie czy nie !!! PANIE JEZU CHRYSTE, SYNU BOŻY, ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI GRZESZNYMI I OŚWIEĆ CAŁY ŚWIAT ABY SIĘ OCKNĄŁ Z HIPNOZY ANTYCHRYSTA !!! Przed Bogiem wszyscy są równi, i bogaci i biedni, i mali i wielcy !!! Obejrzyjcie wywiad z Aronem Russo jak on przed śmiercią ujawnił plan Rockefellera i jego zespołu, planu dotyczącego mikrochipowania ludzi i zniszczenia ludzkości !!! Módlcie się i pokutujcie, starając się żyć zgodnie z przykazaniami Bożymi, czytajcie Psalmy 18, 26, 50, 90, 104. Obejrzyjcie filmik video noszący tytuł „за каждым верующим-посты дьявола” i czytajcie Psalm 90, każdego dnia po trzy razy jako ochronę przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i jako ochronę przed czarnoksięstwem ! Wybierajcie, Krzyż albo chleb. Czas już nadszedł. Życzę wam dokonania właściwego wyboru. CHWAŁA BOGU ZA WSZYSTKO ! Amen, amen, amen.
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

73,1 tys. subskrypcji

16.12.2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.