Strona główna > NWO > Rosja i UEK – Narastają protesty przeciwko budowie elektronicznego obozu koncentracyjnego

Rosja i UEK – Narastają protesty przeciwko budowie elektronicznego obozu koncentracyjnego

Rosja i UEK. W Dumie Państwowej Federacji Rosyjskiej znajduje się wniosek o rozpatrzenie ustawy „O wprowadzeniu zmian do ustawy federalnej 210-ФЗ „O organizacji dostarczenia państwowych i komunalnych usług” „, informuje w dniu 9 grudnia portal „Diengi 72.ru”.

a,aa40

Dokument przewiduje odmowę obowiązkowego przyjęcia UEK (uniwersalnej karty elektronicznej) i proponuje wydawanie UEK wyłącznie na wniosek obywatela, pisze gazeta „Sowieckaja Czywaszia”.

Według zamysłu autorów projektu ustawy wydanie UEK obywatelom następuje wyłącznie na podstawie ich wniosków i zakłada obronę praw i interesów tychże obywateli, którzy z jakichś powodów nie chcą otrzymać UEK.

Stało się to możliwe dzięki aktywnym i wieloletnim protestom społeczności prawosławnej Federacji Rosyjskiej występującej występującej przeciwko tworzeniu w kraju elektronicznego obozu koncentracyjnego. Nawiasem mówiąc, niebezpieczeństwo UEK stało się na tyle oczywiste, że do walki przeciwko UEK włączyli się następcy żyda Lenina-Blanka.

Tak więc dzisiaj , w czasie tak zwanej „godziny oświadczeń” w Dumie Państwowej Federacji Rosyjskiej deputowany Komunistycznej Partii Federacji Rosyjskiej, Władimir Fiedotkin, powiedział: „W bazie danych elektronicznych każdy człowiek będzie miał swój numer. Jest to wygodna forma dla destabilizacji życia wewnętrznego Rosji. Jak możemy ochronić te dane przed zachodnimi służbami specjalnymi albo przed szantażystami? To jest niemożliwe. Już teraz można na targach Moskwy uzyskać dane z urzędów paszportowych, policji drogowej, a jutro będzie można kupić informację o całym życiu każdego z nas. Wiele osób nie docenia niebezpieczeństwa tego projektu”.

Fiedotkin powiedział także, że w Bibliotece Kongresu USA znajdują się liczne informacje o mieszkańcach Federacji Rosyjskiej. A dzisiaj za niewielkie pieniądze można nabyć kieszonkowy skaner i z odległości sczytać UEK każdego z nas. To znaczy, że człowiek staje się bezbronnym wobec elektronicznych technologii informatycznych, człowiek staje się ich częścią.

„Teraz tylko nasza grupa posiada 170 tysięcy podpisów obywateli z całego kraju, którzy występują przeciwko powszechnemu wprowadzaniu UEK. Ludzie żądają powstrzymania wydawania uniwersalnych kart elektronicznych” – cytuje Fiedotkina „Parłamientskaja gazieta”.

Możliwość ataków informatycznych, według niego, są bardzo duże. Ponadto Fiedotkin przypomniał, że w szeregu regionów nie będzie możliwe korzystanie z ulg w komunikacji publicznej jeżeli nie będzie karty elektronicznej: „Ale to już będzie naruszeniem konstytucyjnych praw Rosjan”.

Za: http://www.rusimperia.info/news/id21884.html

Data publikacji: 9.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 4