Strona główna > Rosja > Rosja – Tylko szlochać…Czy te dzieci śnią się Putinowi ?!

Rosja – Tylko szlochać…Czy te dzieci śnią się Putinowi ?!

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, takich dziewczynek i chłopców, ich rodziców pracujących za marne kopiejki, klepiących biedę na nędznej emeryturze starców, jest bardzo wiele, połowa Rosji, jeżeli nie więcej. Ażeby okazać im pomoc nie trzeba daleko chodzić i szukać.
Oni są w każdym mieście, osiedlu i wiosce. Tylko według oficjalnej statystyki w Rosji jest już ponad 20 milionów ludzi poniżej poziomu ubóstwa, a faktycznie jest ich dużo więcej. Tak więc, niestety, nie jest to wyjątkowy przypadek ale prawda życiowa bardzo dużej liczby ludności naszego kraju.
Dzieciom syryjskim Putin dowozi pomoc humanitarną. Na paczkach widnieje napis „Rosja z wami”. Natomiast głodne dzieci rosyjskie karmi „Czerwony Krzyż”. Takiej hańby, jak obecnie, nigdy kraj nie doświadczał ! A teraz popatrzcie na Putina i jego urzędniczy kahał. Jakie rodzi się w was życzenie ?…
Bracia i siostry ! Zwróćcie uwagę na to jaką dobrą ma duszę ta dziewczynka pomimo takiego ciężkiego życia jakiego doświadcza. Jak bardzo przeżywa ona sprawę mamy i chce zostać dobrą żoną. Wybaw ją Panie ! Wybaw Panie nasz grzeszny i cierpiący naród. Dopomóż nam wybawić się od szatańskiego jarzma, które zabija i nas i naszą Ojczyznę !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Z komentarzy:
Zozo: „Pokazałam amerykańskiemu mężowi ten filmik – już drugą dobę chodzi przygnębiony, przetłumaczył go swoim rodzicom, ci są wstrząśnięci, nie dowierzają, że coś takiego jest możliwe w 21 wieku w kraju z takimi bogactwami naturalnymi.  Jest szalenie przykro z powodu tej dziewczynki. Granicą marzeń jest zawód sprzedawcy-konsultanta (nawet 14-letnie dziecko wie że, mieszkańcowi wsi bez pieniędzy i układów nie sposób dostać się na kiepską uczelnię). Zaiste, życie w Mordorze to narodziny, długa męka i śmierć”.
REPORTAŻ SPECJALNY

Niebo i ziemia. A teraz obejrzyjcie te dzieci…To są takie latorośle putinowskiego kahału.

Za: https://3rm.info/main/74371-bez-slez-ne-posmotrish-snjatsja-li-jeti-deti-putinu-video.html

Data publikacji: 14.02.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *