Strona główna > NWO > Rosja tylko napina muskuły i nic więcej

Rosja tylko napina muskuły i nic więcej

Rosja - Wiadomości Polska Świat - Niezleżne wiadomości

Rosja - Wiadomości Polska Świat - Niezleżne wiadomościTylko napinamy muskuły. Rosyjska Flota u brzegów Syrii będzie zniszczona w ciągu zaledwie 20 minut. Zgrupowanie okrętów Floty Czarnomorskiej i z innych Flot Rosji, pospiesznie koncentrowane przez Kreml u brzegów Syrii z powodu możliwej operacji Zachodu, będzie zniszczone przez Amerykanów w ciągu zaledwie 20 minut. O tej sytuacji, w wywiadzie dla rosyjskiej gazety „Wzgliad”, powiedział wiceprezes Akademii Problemów Geopolitycznych, generał Konstantin Siwkow.

W jego ocenie Flota Północna Rosji zdolna jest skutecznie wykonać zadanie przeciwko 1 uderzeniowej grupie lotniskowej USA. „Amerykanie będą posiadać, jako minimum, 4 takie grupy w wypadku powstania konfliktu”-uważa Siwkow, dodając, że Flota Pacyficzna Rosji zdolna jest pomyślnie wykonać zadania przeciwko 1 lub 2 grupom lotniskowcowym „a ich będzie tam do 6”.

Rosja - Wiadomości Polska Świat - Niezleżne wiadomości
Generał Konstantin Siwkow

Flota Czarnomorska, w opinii Siwkowa, swoim składem odpowiada 1 okrętowo-uderzeniowej grupie, których VI Flota USA może posiadać do 10. Podkreślił on, że Rosję teraz broni „jedynie broń jądrowa”. Natomiast co się tyczy wysłanego, ku brzegom Syrii, rosyjskiego krążownika pod ochroną 2 okrętów eskortowych, to w przypadku decyzji Amerykanów o ataku na nie to „będą te okręty zniszczone w 20 minut”.

Dalej Siwkow zauważa-„Sowiecka V Eskadra Operacyjna miała tam w zwykłych warunkach 30 okrętów wojennych i taka siła mogła oprzeć się agresji”. Według niego, przy obecnym stanie Sił Zbrojnych Rosja zdolna jest rozwiązywać zadania nie większe niż te w dwóch konfliktach zbrojnych na skalę czeczeńską.

Dla wojny lokalnej, jest on przekonany, wymagane jest zgrupowanie sił w liczbie o,5 miliona ludzi. „Wojna lokalna to jest to nazywało się „Pustynna burza”, to są zwykłe operacje, które Amerykanie przeprowadzali wielokrotnie. W Wojnie Wietnamskiej amerykańskie zgrupowanie wojskowe liczyło 1,5 miliona ludzi. Dzisiaj Rosja, przy pełnej mobilizacji wojsk, może utworzyć zgrupowanie nie większe niż 250 tysięcy ludzi”- uważa ekspert wojskowy, generał Konstantin Siwkow.

Na podstawie: http://3rm.info/38763-tolko-duem-scheki-rossiyskiy-flot-u-beregov-sirii-budet-unichtozhen-vsego-za-20-minut.html

Data publikacji: 5.09.2013

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.