Strona główna > Rosja > Rosja – ” Twarze ” rosyjskiej władzy

Rosja – ” Twarze ” rosyjskiej władzy

„Twarze” rosyjskiej władzy…A kto jest autorem antyrosyjskiego 282 artykułu Kodeksu Karnego? Taki czcigodny człowiek.

A oto są działacze, doradcy prezydenta Putina, którzy stoją na czele różnych rad do spraw praw człowieka w Rosji, historycznej ojczyźnie narodu rosyjskiego, który stworzył Rosję. Ci wszelako obywatele kierują rządem nie w USA i nie w Izraelu, ale w Rosji!!!

—————————————————————————————————————————

a

Boris Spiegel – pierwszy zastępca przewodniczącego Komitetu Rady Federacji ds. ustawodawstwa konstytucyjnego, kwestii prawnych i sądowych, rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, prezes Światowego Kongresu Żydów Rosyjskojęzycznych. Szef grupy do spraw współpracy Rady Federacji z izraelskim Knesetem. Brał udział w pracach Międzyparlamentarnej Komisji do spraw współpracy Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej i Rady Najwyższej Ukrainy.

UWAGA! Autor artykułu 282 Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej – „podżeganie do nienawiści etnicznej”, z którego to artykułu sądzeni są jedynie Rosjanie!!!

———————————————————————————————————————

A oto jeszcze jeden egzemplarz taki sam jak i Spiegel.

aa

Michaił Fiedotow – „rosyjski” prawnik, polityk, działacz państwowy i obrońca praw człowieka. Przewodniczący Rady Przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej do spraw rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i praw człowieka, doradca prezydenta Putina od 2010 roku.

To jest właśnie polityczna elita Rosji i najbliżsi przyjaciele i pomocnicy, jakoby, „prawosławnego” prezydenta Putina. KTO MA ROZUM NIECH ROZUMIE!

aaa

a1

aa

a0

a00

Za: http://3rm.info/main/64952-lica-rossiyskoy-vlasti-a-kto-zhe-avtor-antirusskoy-282-stati-taki-dostoynyy-chelovek.html

Publikacja: 27.10.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 6 =