Strona główna > Rosja > Rosja – Totalna inwigilacja Rosjan !

Rosja – Totalna inwigilacja Rosjan !

Totalna inwigilacja Rosjan ! Przyjęto nową ustawę senatora Kliszasa. Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Już teraz bez sądu i śledztwa, gwałcąc konstytucyjne prawo o ochronie życia osobistego, każdy obywatel Rosji może być poddany totalnej inwigilacji prowadzonej za pomocą określenia jego miejsca pobytu, na podstawie geolokalizacji osobistego telefonu komórkowego, itp. Rzekomo ma to pomóc w poszukiwaniu zaginionych ludzi.

Ale jest to absolutny nonsens ponieważ człowiek bez uszkodzonej pamięci nie może, ot tak, po prostu, zaginąć. A jeżeli człowieka porwą bandyci, to pierwsze co oni robią, to wyłączają telefon porwanej ofiary. Tak więc jest to najczystszej wody bezczelne, żydowskie łgarstwo, które ma przysłonić prawdziwy cel szatańskiego plemienia, a mianowicie wprowadzenie antychrystowej, totalnej kontroli wszystkich ludzi. Kto ma rozum niech rozumie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/77270-totalnaja-slezhka-za-rossijanami-prinjat-novyj-zakon-parhatogo-senatora-klishasa-video.html

28.09.2019

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.