Strona główna > Rosja > Rosja – To jest najprawdziwsze ludobójstwo !!!

Rosja – To jest najprawdziwsze ludobójstwo !!!

Głód w najbogatszym kraju. Módlcie się bracia i siostry.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Nasz naród jest z premedytacją anihilowany poprzez realizację najprawdziwszego ludobójstwa. Jest to fakt bezsporny ! Putinowski reżim jest zbrodniczy i pełni rolę grabarza Rusi i narodu ruskiego. W tym właśnie celu wrogowie Chrystusa i Cerkwi Prawosławnej posadzili Putina w fotelu prezydenckim. I nie tylko dali mu najwyższą władzę w kraju ale także ochraniają i bronią go wszelkimi możliwymi środkami i sposobami.

Pisaliśmy już o tym i udowadnialiśmy to w publikacji: „ДОКАЗАТЕЛЬСТВО ОЧЕВИДНОГО… Путин выгоден Западу, и Запад защищает его. (ВИДЕО)”. I jeszcze jedno spostrzeżenie. Wszyscy, którzy w taki czy inny sposób śledzą wydarzenia polityczne wiedzą bardzo dobrze o tym, że filmiki video zamieszczane na YT, na których demaskuje się i ujawnia Putina i jego przestępczych kolesi, w jakiś „tajemniczy” sposób tracą liczniki przeglądów i lajki, w rezultacie czego obniża się rating tych filmików. A to dowodzi tego, że YT będący w posiadaniu GOOGLE, będącego główną informacyjną strukturą antychrystowego rządu światowego, broni Putina i jego ratingu.
 
Bracia i siostry ! Niektórzy czytelnicy naszego portalu stawiają nam pytanie: „W jakim celu krytykujecie Putina ? To nie jest przecież kwestia ani cerkiewna ani duchowa.” Ano czynimy to dlatego ażeby ludzie ujrzeli kto w istocie przechwycił władzę w kraju. Putin nie jest patriotą i nie jest sługą narodu, jest natomiast szefem okupacyjnego reżimu wysługującego się wrogom Chrystusa i Rusi. I oto kiedy prawosławni ludzie zaczynają to rozumieć to zaczynają się modlić do Boga o oswobodzenie Rusi od żydowskiego jarzma. Jeżeli zaś ludzie, ogłupieni kremlowskimi mediami, nie rozumieją, że Putin jest wrogiem to oni nie modlą się do Boga o wyzwolenie. Kto ma rozum niech rozumie !
Bracia i siostry, będziemy kajać się i modlić się ze łzami do Pana o przebaczenie i udzielenie nam pomocy w oswobodzeniu Rusi od tego najokrutniejszego, judeosatanistycznego jarzma, które już od 100 lat smaga nasz ruski lud. Wyparliśmy się Boga, zdradziliśmy i obaliliśmy pomazańca Jego, świętego cara Mikołaja II, zapragnęliśmy panować w kraju (tak jak to jest zapisane w judeomasońskiej Konstytucji Federacji Rosyjskiej) a otrzymaliśmy nie władzę ale najokrutniejszy ucisk. Przebacz nam Panie, zmiłuj się nad nami ! Obdarz nas carem-zwycięzcą !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/73314-jeto-nastojaschij-genocid-golod-v-samoj-bogatoj-strane-video.html

Data publikacji: 26.11.2018

Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *