Strona główna > Rosja > Rosja – Telewizja eFeRji pod gwiazdą Syjonu

Rosja – Telewizja eFeRji pod gwiazdą Syjonu

Komentarz: Reedycja artykułu z 2014 r.

Czy naprawdę nikt nie zauważa, że programy informacyjne państwowego Pierwszego Kanału Telewizyjnego prezentują w tle sześcioramienną gwiazdę?

a1,000

Zadziwiające, że reakcji na ten demonstracyjny pokaz nie ma żadnej, ani w internecie anie w prasie, nigdzie. A co, może to już gwiazda Dawida, magen David, stała się symbolem Rosji? Albo może tchórzostwo „patriotycznych” kołtunów nie pozwala im tego zobaczyć? Pisałem o tym jeszcze miesiąc temu ale mam takie wrażenie jakby nikt nie słyszał ani nie widział. Jednakże teraz trzeba więcej powiedzieć: ta sama gwiazda na państwowym kanale i operacja karna faszystowskiej władzy kijowskiej przeciwko Donbassowi to ogniwa jednego łańcucha. I pojawiły się one w naszej przestrzeni publicznej prawie jednocześnie. I jest to absolutnie oczywiste dlaczego Rosja w niczym nie pomaga Noworosji. Władza już nie ukrywa pod czyją jest gwiazdą i pod czyim wpływem realizuje swoje działania. Ta władza ma zakaz pomocy Donieckowi i Ługańskowi. Mówić to ona może wszystko co ślina na język przyniesie ale działać ma zabronione. Nie, to nieprzypadkowo i nie na próżno Władimir Władimirowicz Putin spotykał się z rabinami na Kremlu…Oto dlaczego tak bezczelnie i bezkarnie zachowuje się „piąta kolumna”. Ona to już wszystko wie lepiej i lepiej rozumie…To właśnie z tego powodu wtedy, kiedy w Noworosji płynie krew i prawie co godzinę giną Rosjanie, na wszystkich kanałach telewizyjnych panują estradowe wycia, debilne rechoty i rżenia.

Walierij Chatiuszin

„Od XIX wieku gwiazda Dawida uważana jest za żydowski symbol. Gwiazda Dawida wyobrażona jest na fladze Izraela i jest jednym z podstawowych symboli” (Wikipedia).

Jak widać faktycznie gospodarze kanału telewizyjnego uważają Rosję za „Nową Chazarię” a rdzeń „ross” w nazwie naszego kraju uważają oni za przebrzmiały archaizm. Świadczy o tym i jelcynowska Konstytucja Federacji Rosyjskiej, przyjęta po czołgowym rozstrzelaniu parlamentu, w której to Konstytucji zapobiegliwie wyliczone są nawet najmniejsze ludy i plemiona zamieszkujące nasz kraj. I jedynie dla narodu, który dał nazwę państwu i stanowiącemu w nim większość mieszkańców, w tym unikalnym dokumencie nie znalazło się miejsca.

a1,555

Za: http://3rm.info/49268-pod-zvezdoy-siona.html

Data publikacji: 23.07.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.