Strona główna > Rosja > Rosja – Szczurzy wyścig – ” Opozycjoniści ” opuszczają kraj

Rosja – Szczurzy wyścig – ” Opozycjoniści ” opuszczają kraj

Po zatrzymaniu podejrzanego o zabójstwo żyda Borisa Niemcowa, stało się wiadome, że wynajęci zabójcy zamierzali rozprawić się także z żydem Alieksiejem Wenediktowem, który po rozmowie ze śledczym wyjechał z kraju.

Żyd Wenedyktow, żarliwy rusofob i syjonista.
Żyd Wenediktow, żarliwy rusofob i syjonista.

Przypomnijmy, że na pogrzebie żyda Borisa Niemcowa znana dziennikarka i celebrytka, posiadająca także poglądy „opozycyjne”, żydówka Ksienia Sobczak, poinformowała, że do niej podszedł nieznajomy mężczyzna i powiedział, że ona jest następna.

Jednakże, według danych gazety „Błoknot”, Boris Niemcow rzeczywiście nie był jedynym celem zabójców. Planowano zamordowanie redaktora naczelnego radio „Echo Moskwy”, żyda Alieksieja Wenediktowa.

Wenediktowa wezwano na przesłuchanie do Komisji Śledczej Rosji, rzekomo z powodu gróźb wobec żydówki Sobczak, zamieszczanych w sieciach społecznościowych. „W trakcie dochodzenia ustalono, że następną ofiarą mógł być Wenediktow i dlatego wezwano go na przesłuchanie” – powiedział gazecie informator z organów ścigania. Wiadomo, że po przesłuchaniu Wenediktow wyjechał z kraju.

Patrz także: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-a-obcy-sa-wsrod-nas-2015-03

Za: http://3rm.info/main/55400-krysinye-bega-oppozicionery-pokidayut-stranu.html

Data publikacji: 8.03.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *