Strona główna > Rosja > Rosja – Szczepionki – zakazany temat. Mity i rzeczywistość

Rosja – Szczepionki – zakazany temat. Mity i rzeczywistość

Wykłady o „zdradliwych rafach” prowadzenia szczepień w różnych krajach świata a zwłaszcza w Rosji.

a2

Rozmowę prowadzi G.P. Czierwonskaja, wirusolog, członek Rosyjskiej Akademii Nauk ds. bio-etyki, pracownik Międzynarodowego Towarzystwa Praw Człowieka. Jako specjalista immunolog ujawnia ona fakty o których nie powie wam chyba lekarz w szpitalu albo wykładowca na uczelni.

W filmie także opowiada się o straszliwych konsekwencjach aplikowania szczepionek. Analizuje się skład szczepionek (sole rtęci, formaldehydy, aluminium) i możliwe komplikacje poszczepienne. Przytacza się fakty pozwalające na spojrzenie na drugą stronę szczepionkowego „medalu”.

W naszym kraju (Rosji) zrodziła się zbrodnicza tradycja szczepienia wszystkich jak leci co prowadzi do katastrofalnych rezultatów (zdrowie dzieci stało się już całkowitym krętactwem). 80%-85% dzieci, które zachorowały na dyfteryt (błonica), okazują się być „prawidłowo i w porę” zaszczepione. Gruźlica także nie chce się „zlikwidować” pomimo szczepień szczepionką BCG. Przytacza się zadziwiające dane z różnych krajów, dane z dokumentów do użytku służbowego i inne mało znane fakty.

Za: http://3rm.info/publications/50312-zapretnaya-tema-privivki-mify-i-realnost-chervonskaya-g-p-video.html

Data publikacji: 3.11.2016

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *