Strona główna > Rosja > Rosja – Szatańskie plemię ukazuje swoje prawdziwe ryło

Rosja – Szatańskie plemię ukazuje swoje prawdziwe ryło

Szatańskie plemię pokazuje swoje prawdziwe ryło! Federacja Żydowskich Gmin Rosji ostrzega przed zagrożeniami związanymi z rozszerzonym nauczaniem prawosławia w szkołach!

Na ziemi rosyjskiej, w państwie rosyjskim, ludowi rosyjskiemu dyktują warunki żydzi, których jest w Rosji mniej niż 1% ! Ponadto członkowie satanistycznej sekty Chabad Lubavitch (czarnochałatnicy) w ogóle przechwycili cały świat. Oni nie mają absolutnie nic wspólnego ze starotestamentowymi żydami jak i ze starotestamentową wiarą żydowską. Oni są czcicielami diabła, którzy przygotowują świat na nadejście ich moshiacha-Antychrysta! Pokaraj ich Panie!

——————————————————————————————————————————–

a11

W Federacji Żydowskich Gmin Rosji wyrażono obawy co do wprowadzania poszerzonego programu nauczania podstaw prawosławia, który by obejmował wszystkie 11 lat nauki.

Żyd Alieksandr Boroda to ten po prawej. Natomiast ten z lewej podarował Borodzie kolorową zwis-blaszkę, co widać jest na fotografii.
Żyd Alieksandr Boroda to ten po prawej. Natomiast ten z lewej podarował Borodzie kolorową zwis-blaszkę, co widać jest na fotografii.

„Samo w sobie istnienie przedmiotu „Podstawy nauczania kultur religijnych i etyki świeckiej” jest korzystne ponieważ pozwala uczniom zaznajomić się z różnorodnością religii istniejących w Rosji. Ale rozszerzenie jednego z elementów tego przedmiotu na cały proces nauczania szkolnego raczej będzie szkodliwe niż korzystne” – Alieksandr Boroda, prezes Federacji Żydowskich Gmin Rosji powiedział w środę portalowi Interfax-Religia.

Sedeczne pogawędki w rodzaju "Jak Rosjanin z Rosjaninem i Słowianin ze Słowianinem", o rozwoju prawosławia...
Sedeczne pogawędki w rodzaju „Jak Rosjanin z Rosjaninem i Słowianin ze Słowianinem”, o rozwoju prawosławia…

Podkreślił on, że według oficjalnych danych średnio w kraju przedmiot „Podstawy prawosławia” wybiera nie więcej jak jedna trzecia uczniów, natomiast w poszczególnych regionach nie więcej jak 12% – 15%, większość woli przedmiot „Podstawy etyki świeckiej” i „Podstawy światowych kultur religijnych”.

W taki sposób, uważa rabin Boroda, przedmiot, ktory nie cieszy się zbyt wysoką popularnością „próbuje się narzucać rodzicom uczniów i samym uczniom, właśnie narzucać, ponieważ, niestety, bywały już przypadki kiedy urzędnicy pragnąc poprawić statystykę, prawie że żądali od rodziców zapisania dzieci właśnie na „Podstawy kultury prawosławnej” „.

Rabin Boroda widzi także w rozszerzonym nauczaniu prawosławia poważne zagrożenie dla jedności Rosji jako kraju wielowyznaniowego. 

„Jeżeli przez wszystkie 11 lat dzieci będą dzielone na prawosławnych i nieprawosławnych to taki podział pozostawi znaczący ślad w ich duszach i będą one patrzeć na kolegów innego wyznania jako na obcych albo wrogów a nie takich Rosjan jak oni sami” – wyjaśnił rabin Boroda.

Najlepszym wyjściem, w opinii rabina Borody, byłoby wprowadzenie jednolitego przedmiotu dotyczącego podstaw światowych religii i etyki świeckiej, dla wszystkich uczniów, bez podziału na moduły, jak to proponowała żydowska społeczność Rosji. 

„Taki przedmiot dałby im wyobrażenie o podstawowych religiach tradycyjnych bez dzielenia na „swoich” i „obcych” ” – zauważył prezes Federacji Żydowskich Gmin Rosji.

Edukatorzy, nauczyciele, profesorowie i inni geszefciarze od dojenia Rosji.
Edukatorzy, nauczyciele, profesorowie i inni geszefciarze od dojenia Rosji.

SUPLEMENT

Grupa „KONTRREWOLUCJA” wykonuje piosenkę „Oni są obcy” z albumu „KONTRREWOLUCJA – POTRZEBUJEMY CARA”.

Jęczy umęczona Ruś-Mateczka pod jarzmem obcych i innowierców, którzy nienawidzą wszystkiego co ruskie tak jak i nienawidzą samego narodu rosyjskiego. Ci czciciele diabła uśmiercają naród rosyjski wciągając go we wszystkie grzechy śmiertelne i wyzwalając w nim najniższe popędy. Ale Bóg nie bywa wyszydzany! I On jest z nami! Będziemy pokutować i naprawiać swoje życie według przykazań Bożych. I wtedy Pan podaruje nam zwycięstwo! Chwała Bogu za wszystko! Amen.

https://www.youtube.com/watch?v=k5pJP0qbOOA

Za: http://3rm.info/main/65460-satanisnkoe-plemya-pokazalo-svoe-istinnoe-rylo-feor-preduprezhdaet-o-riskah-rasshirennogo-prepodavaniya-pravoslaviya-v-shkolah.html

Publikacja: 1.12.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *