Strona główna > Rosja > Rosja – System Antychrysta już działa czyli biometria w rostowskiej klinice dziecięcej !

Rosja – System Antychrysta już działa czyli biometria w rostowskiej klinice dziecięcej !


W rostowskiej klinice dziecięcej stosuje się w stosunku do dzieci biometrię. Innymi słowy dziecko w każdym wieku otrzymuje już na czoło znamię Antychrysta czyli system Antychrysta już działa a wszyscy bezmyślnie i beztrosko wpadają w potrzask !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, oto dla wygody i komfortu ma miejsce taka bezmyślna i zgubna dla duszy zdrada naszego Pana Jezusa Chrystusa. Na twarzach ludzi nie widać ani odrobiny niepokoju lub wątpliwości. Oni z radością przyjmują wszystkie warunki wymagane przez budowane królestwo Antychrysta. Panie, zmiłuj się !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Na podstawie: http://3rm.info/main/71956-eto-uzhe-rabotaet.html

21.07.2018

Nadesłał Borys


One thought on “Rosja – System Antychrysta już działa czyli biometria w rostowskiej klinice dziecięcej !

  1. Znowu te same brednie. Znak Bestii ludzie przyjmą świadomie, więc ja się pytam o jakiej świadomości mowa w przypadku małego dziecka. To samo tyczy się chrztu niemowląt, gdzie Biblia wyraźnie mówi, że kto uwierzy i wyzna słowami, że Jezus jest Panem i da się ochrzcić ten będzie zbawiony. Gdzie miejsce na świadomą wiarę i zgodę na chrzest? Wszystko to ma być świadomym wyborem, decyzją danej osoby, a nie kogoś innego w jej imieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *