Strona główna > Rosja > Rosja – Święta ofiara moskiewskiego Majdanu – zabójstwo Niemcowa

Rosja – Święta ofiara moskiewskiego Majdanu – zabójstwo Niemcowa

Dnia 1 marca opozycja planuje organizację pochodu i wiec w stolicy. Sobota będzie najprawdopodobniej dniem histerii w liberalnych mediach i w internecie. Prawdopodobnie liberałowie już wyznaczyli winnych zabójstwa Niemcowa i będzie nimi, według wszelkiego prawdopodobieństwa, „krwawy reżim putinowski”.

a

W nocy, z piątku na sobotę, w samym centrum Moskwy, niedaleko od Kremla, na Wasiliewskim Zejściu (według innej wersji na Wielkim Kamiennym Moście) zabito znanego polityka opozycyjnego, Borisa Niemcowa.

Według wstępnych danych, zabójca, w białym samochodzie, podjechał do Niemcowa i oddał 4 strzały do 55-letniego polityka, zbiegając następnie z miejsca przestępstwa. Z powodu odniesionych ran Niemcow zmarł na miejscu. Nadchodzą doniesienia, że Niemcow nie był jeden, razem z nim była osoba towarzysząca.

Zabójca zbiegł z miejsca przestępstwa. W Moskwie ogłoszono akcję „Przechwycenie”. Natychmiast złożono raport o zabójstwie Niemcowa prezydentowi Władimirowi Putinowi, poinformował dziennikarzy sekretarz prasowy państwa, Dmitrij Pieskow.

„Putin podkreślił, że to brutalne morderstwo posiada wszelkie oznaki mordu na zlecenie i ma wyłącznie charakter prowokacji” – powiedział Dmitrij Pieskow. Według niego „szef państwa zlecił szefom Komisji Śledczej Federacji Rosyjskiej, Ministerstwu Spraw Wewnętrznych i Federalnej Służbie Bezpieczeństwa, utworzenie grupy śledczej i kontrolowanie procesu śledczego w sprawie przestępstwa osobiście”.

„Prezydent Federacji Rosyjskiej składa głębokie kondolencje rodzinie i bliskim tragicznie zmarłego Borisa Niemcowa” – dodał Dmitrij Pieskow.

Rozgrzewka i przygotowywanie moskiewskiego Majdanu?

Rezonans tego wydarzenia zapewniony jest nie tylko przez osobę zabitego – Niemcow był człowiekiem bardzo znanym. Nie tylko przez miejsce zabójstwa – samo centrum stolicy, w pobliżu rezydencji głowy państwa. Ale co najważniejsze to przez czas zabójstwa.

W dniu 1 marca opozycja zamierza zorganizować pochód i wiec w stolicy. Nie przypadkowo w sieciach społecznościowych zaczęto mówić o „świętej ofierze”. Pochód opozycji może całkowicie, w tych okolicznościach, przekształcić się w początek moskiewskiego Majdanu.

Znany opozycjonista-białowstążkowiec, Michaił Kasjanow, już miota przekleństwa pod adresem zabójców, którzy „w pełni odpowiedzą”. Sobota, najprawdopodobniej, będzie dniem histerii w liberalnych mediach i w internecie. Wydaje się, że liberałowie już wyznaczyli winnych przestępstwa i będzie nimi, według wszelkiego prawdopodobieństwa, „krwawy reżim putinowski”.

Czy nasz lud da się nabrać na histerię i 1 marca na ulice Moskwy rzeczywiście wyjdą setki tysięcy ludzi? Dzień 1 marca to Dzień Triumfu Prawosławia. Daj Boże żeby ten dzień nie był dniem krwi. Nawiasem mówiąc, Rewolucja Lutowa rozpoczęła się w drugim tygodniu Wielkiego Postu.

SUPLEMENT z www.rusvesna.su

aaaa

aaa

aa

https://www.youtube.com/watch?v=v6g60vqFMFk

Za: http://3rm.info/publications/55196-sakralnaya-zhertva-moskovskogo-maydana.html

Data publikacji: 28.02.2015

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *