Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rosja – sportowcom wszczepiać mikrochipy tak jak psom !

Rosja – sportowcom wszczepiać mikrochipy tak jak psom !

Zobacz także: Sportowcy będą mieć wszczepiane chipy pod pozorem walki z dopingiem

Deputowana Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej wezwała do wszczepiania sportowcom mikrochipów, tak jak psom.
a14

Sportowcom trzeba koniecznie wszczepiać mikrochipy, oświadczyła w programie „Russkaja służba nowostiej” mistrzyni olimpijska w łyżwiarstwie a obecnie deputowana (z ramienia putinowskiej partii „Jedinaja Rossija” – tłum.) rosyjskiej Dumy Państwowej, Swietłana Żurowa.

„Sportowcom, tak jak pieskom, trzeba wszczepiać mikrochip to wtedy będą śledzić gdzie sportowiec się znajduje. Nie trzeba będzie biegać za nimi” – powiedziała Żurowa.

Mistrzyni olimpijska przyznała się, że sama by się na to zgodziła. „Jeżeli mówisz, że jesteś też uczciwym sportowcem i chcesz to udowodnić to, możliwe, że bym to zrobiła” – podkreśliła Żurowa.

Powodem dla takich wynurzeń stał się wybuch w krajowym sporcie skandalu dopingowego, który doprowadził do tego, że Rosyjska Federacja Lekkoatletyczna w listopadzie 2015 roku została zawieszona w udziale w konkursach międzynarodowych.

Udział krajowych lekkoatletów w Olimpiadzie 2016 w Rio de Janeiro do tej pory stoi pod znakiem zapytania. 44-letnia Swietłana Żurowa w 2006 roku zdobyła złoty medal olimpijski w Turynie na dystansie 500 metrów. Obecnie jest ona deputowaną Dumy Państwowej a także członkiem Rady Federacji z ramienia rządu obwodu kirowskiego.

UWAGA! Czytaj także opinię prawosławnego mnicha, ojca Gleba, w sprawie nowych dokumentów elektronicznych i mikrochipów, które wprowadzane są w Federacji Rosyjskiej.

Mnisi – to ci, którzy ostro czują siłę grzechu.

Za: http://protivkart.org/news/7646-deputat-zhurova-prizvala-vzhivlyat-chipy-sportsmenam-kak-sobakam.html

Data publikacji: 14.02.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.