Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rosja – Siedmiometrowy kozioł przepłynął po rzece Moskwie

Rosja – Siedmiometrowy kozioł przepłynął po rzece Moskwie

Drewniany, siedmiometrowy kozioł przepłynął po rzece Moskwie. Do czego tym razem przygotowują się sataniści?

Dnia 8 października 2014 roku po rzece Moskwie przepłynęła drewniana figura – kozioł, „podarunek, symbol przyjaźni od czeskich piwowarów”. Koń trojański? Do czego znowu przygotowują się sataniści, którzy cynicznie znowu otwarcie, pod maską dobroczynności, przeprowadzają swój rytuał i badają naszą czujność i cierpliwość Bożą?

Wydaje się, że trzeba odpowiedzieć na to przyjmując Sakrament Eucharystii, żarliwą modlitwą do Pana o ratunek dla Rosji i procesjami krzyżowymi (uświęcając przestrzeń w celu „odpędzenia” demonicznych sił). Procesje krzyżowe mogą być we dwójkę, we trójkę. Demony boją się ich.

+ Panie, ratuj Rosję! Osłoń nas Panie mocą Przenajdroższego i Życiodajnego Krzyża Twojego i zachowaj nas od zła wszelkiego.

+ Uratuj Panie lud Twój i pobłogosław własność Twą, zwycięstwami w walce obdarz o ochroń Twym Krzyżem.

„Dnia 9 października 2014 roku / Kozioł na rzece Moskwie

Konstrukcja została stworzona w Czechach. Do Rosji kozioł przyleciał samolotem i w czasie rozładunku niewiele brakowało żeby stracił głowę. Czujni rosyjscy celnicy powzięli podejrzenie, że ta statua, kozioł, może okazać się koniem trojańskim i długo omawiali oddania. Konflikt został rozwiązany i kozioł wyruszył w rejs w całości”.

Źródło: http://news.mail.ru/video/218207/

„Po rzece Moskwie przepłynęła siedmiometrowa figura kozła.

W środę 8 października po rzece Moskwie, na pokładzie barki, przepłynęła drewniana figura – kozioł. Przepłynęła ona obok głównych nabrzeży wywołując wśród mieszkańców uciechę. Ten obiekt, jako rodzaj symbolu przyjaźni, wysłano do Rosji z Czech. Moskwiczanie aktywnie fotografowali się na tle ogromnego zwierzęcia, któremu, między innymi, z wielkim trudem udało się przejść kontrolę celną na lotnisku Szeriemietiewo, donosi telewizja „Moskwa 24″.”

Źródło: http://www.m24.ru/videos/63946?attempt=1

SUPLEMENT – FILM „SATANIZM POD MASKĄ PRAWOSŁAWIA”

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://dsnmp.ru/derevyannyiy-semimetrovyiy-kozyol-proplyil-po-moskve-reke-k-chemu-na-sey-raz-gotovyatsya-satanistyi/

Data publikacji: 15.11.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *