Strona główna > Rosja > Rosja – Szatańskie bluźnierstwa w prawosławnych cerkwiach !!!

Rosja – Szatańskie bluźnierstwa w prawosławnych cerkwiach !!!

Diabelska morda umieszczona nad cerkiewnymi Królewskimi Wrotami (Carskie Wrota) !!! Skalanie i pohańbienie naszych świątyń !!! List do Redakcji www.3rm.info (Foto).

Ta cerkiew Objawienia Pańskiego znajduje się w rosyjskim mieście Irkuck. Proszę zwrócić uwagę na dekorację (wizerunek) znajdującą się bezpośrednio nad Królewskimi Wrotami (Carskie Wrota) nad gołębiem. Ja dostrzegam tam głowę koźlą. I takie same głowy są umieszczone i po prawej i po lewej stronie, tyle, że są mniejsze. A tak na marginesie to ta cerkiew była niedawno poddana restauracji (około dwóch, trzech lat temu). Nie wiem czy wymieniano ikonostas czy nie.  
Drodzy bracia i siostry! Trzeba koniecznie doprowadzić do tego ażeby usunięto z tego ikonostasu tę mordę Szatana! Jeżeli kapłan zacznie przekonywać , ze jest to jedynie zupełny zbieg okoliczności to nie słuchajcie go i upierajcie się przy swoim! Do takiej cerkwi chodzić nie wolno!!!   

———————————————————————————————————————————

NIE BĘDZIEMY OBOJĘTNI…Bracia i siostry, informujcie o bluźnierstwach dokonywanych w waszych cerkwiach (video).  

Uwaga Redakcji portalu wwww.3rm.info – Drodzy w Chrystusie bracia i siostry! Zło z powodu bezkarności staje się zuchwałe i bezczelne. W żadnym wypadku nie wolno zła przemilczać, wręcz przeciwnie, trzeba go demaskować i nagłaśniać. Serce pęka z bólu kiedy widzimy co zaczęli w naszych prawosławnych cerkwiach wyprawiać sami wierni prawosławni z błogosławieństwem kapłanów!
Wielu z nich lubi wieszać psy na sowieckim, bezbożnym reżimie, wskazując jak to żydobolszewicy-bezbożnicy bluźnili naszej Cerkwi i Wierze Prawosławnej. A dzisiaj jeszcze plugawsze czyny wykonują sami wierni prawosławni! Panie zmiłuj się!
Bracia i siostry! Nie ukrywajcie i nie osłaniajcie bezeceństwa i rozpasania tych warchołów w waszych cerkwiach. Jeżeli będą oni zdawać sobie sprawę, że wszystkie ich szatańskie sztuczki będą ujawnione to przyhamują swoje zboczone skłonności. Sami już następnym razem nie będą grzeszyć a co najważniejsze to nie będą kusić do grzechu innych, zwłaszcza dzieci. Dopomóż nam Panie!
Jak robią z nas debili albo cerkiewna ohyda spustoszenia.


CERKIEW ZNOWU ZMIENILI W TEATR…Teatr jednego aktora w cerkwi Zesłania Świętego Ducha w Kazaniu.

Dnia 20 kwietnia kazańskie gimnazjum prawosławne i cerkiew Zesłania Świętego Ducha odwiedził lingwista Władimir Annuszkin. Doktor nauk filologicznych, prowadzący program „Żywe słowo” w telewizji „Kultura”, przebywał na spotkaniu ze studentami Kazańskiego Uniwersytetu Federalnego a następnie odwiedził prawosławne gimnazjum aby wieczorem wystąpić w cerkwi Zesłania Świętego Ducha. 

Zebrało się sporo gości, pedagogów, wychowanków gimnazjum, z rodzicami, parafianie w różnym wieku, uczniowie i studenci kazańskich szkół i uczelni, ażeby posłuchać wyjątkowego wykładowcy. Wśród gości znajdował się także zwierzchnik (proboszcz) cerkwi Spaso-Preobrażeńskiej wsi Bolszije Kabany, ihumen Alieksandr (Zinin) i doktor nauk prawnych, wydawca Maksim Andriejew. Pierwsza część spotkania zwała się „Retoryka i kultura społeczeństwa: jak wytworzyć dobrą mowę?”. W żywym i atrakcyjnym wykładzie wykładowca poruszył temat etykiety języka rosyjskiego. Na spotkaniu w cerkwi profesor czytał wiersze. Wyjaśnił on bardzo przystępnie jak prawidłowo trzeba deklamować wiersze i jak się ich uczyć. Omówił także kwestie logopedii i umuzykalniania języka. Władimir Iwanowicz zaprezentował lekcję warsztatową w dziedzinie deklamacji, osobno zwracając uwagę na intonację i zajęcia muzyczne z tekstem.

Druga część spotkania pod nazwą „O Słowo, powróć do muzyki!” odbywała się z akompaniamentem gitary. W wykonaniu gościa zabrzmiały religijne pieśni, świeckie romanse i pieśni o Rosji do wierszy poetów z przeszłości, do których muzykę napisał sam Władimir Iwanowicz. A już pod sam koniec imprezy jej uczestnicy zadawali gościowi pytania a następnie podziękowali mu za jego pożyteczne spotkanie. Szef wydawnictwa „Logos”, Maksim Andriejew, podarował profesorowi nową książkę o kazańskich cerkwiach. Zwierzchnik (proboszcz) cerkwi protojerej Alieksiej Czubakow szczerze podziękował Władimirowi Annuszkinowi za wizytę, darowując mu ikonę na pamiątkę spotkania.

——————————————————————————————————————————————————-

A my, garstka ostatnich, pozostajemy naszemu Panu wierni do końca.

Mam zaszczyt służyć Temu, który nas miłuje.

Ojciec Nikodimos Kabarnos – KYRIE ELEISON !

Za:

http://3rm.info/main/71104-diavolskaya-morda-nad-carskimi-vratami-o-skvernenie-nashih-hramov-pismo-v-redakciyu-foto.html

Data publikacji: 24.04.2018

http://3rm.info/main/71099-ne-budem-bezrazlichnymi-bratya-i-sestry-soobschayte-o-koschunstvah-v-vashih-hramah-video.html

Data publikacji: 24.04.2018

http://3rm.info/main/71114-hram-snova-prevratili-v-teatr-teatr-odnogo-aktera-v-duhososhestvenskom-hrame-kazani.html

Data publikacji: 25.04.2017

Przygotował Szrapnel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.