Rosja – Satanizacja dzieci

Obecnie zausznicy „nowego porządku świata” nie tylko otwarcie demonstrują prawdziwe oblicze swoich panów, diabła i jego demonów, ale i sami robią wszystko ażeby się do nich upodobnić, zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Przy czym oni robią to nie tylko w stosunku do siebie ale i dążą do wciągnięcia w ten proces satanizacji tylu ludzi ilu się tylko da, o czym świadczy wydana niedawno w Rosji,  przez wydawnictwo „Ast-Press Szkoła”, czysto satanistyczna książka pod tytułem „Złowieszczy akwagrim”.

(Akwagrim to wodna farbka do malowania na ciele, „body painting” – tłum.).

W książce tej znajdują się instrukcje jak, krok po kroku, przekształcić twarz człowieka w ohydne mordy demonów i innego plugawstwa. Jednakże wydawcy próbują przedstawić ten czysty satanizm jako pewnego rodzaju niewinną i modną rozrywkę:

„Akwagrim to modny kierunek w body-art. Tworzenie malowideł na twarzy jest świetnym sposobem na uczynienie każdego święta olśniewającym i niezapomnianym. Jest to alternatywa dla karnawałowego przebrania, zaledwie w kilka minut zmieniająca zewnętrzny wygląd ludzi, niekiedy nie do poznania. Urodziny dzieci i dorosłych, Nowy Rok, wesele, nawet wieczorek pracowniczy – akwagrim będzie stosowny wszędzie. Malowanie na twarzy pozwala każdemu człowiekowi na przeobrażenie się. Tymczasowo może on przemienić się w smukłe i piękne zwierzę, bajecznego albo kreskówkowego bohatera albo nawet przyjąć wygląd odpychający i odrażający. Nie ma znaczenia czy umiecie malować. Postępując, krok po kroku, według instrukcji Briana i Nicka Wolfe’a, łatwo nauczycie się tworzenia żywych i pozostających w pamięci obrazów. Ale co najważniejsze to będziecie mogli po czarodziejsku realizować marzenia ludzi, obdarowywać ich niekłamaną, dziecięcą radością”.

O tym jaką „niekłamaną, dziecięcą radość” może wywołać ta książka, która jest sprzedawana w dziecięcych oddziałach księgarskich sklepów moskiewskich (i prawdopodobnie w całej Rosji) świadczą jej liczne ilustracje:

a1000

a

aa

aaa

aaaa

a0

a00

a000

a1

a11

aa

a1a

a2a

a3

a4

Dla organów porządku publicznego i przestrzegania prawa i wszystkich pragnących wyrazić autorowi i wydawnictwu „wdzięczność” publikujemy dane wydawnicze tej satanistycznej książki.

a5

a6

Jeżeli taka literatura, narzucana Rosji przez pachołków „nowego porządku świata”, będzie otwarcie wydawana i sprzedawana w naszym kraju, nie napotykając na jakiekolwiek protesty społeczne, to w najbliższym czasie tę literaturę wprowadzą do programu szkolnego. I wtedy będzie już za późno żeby cokolwiek zrobić. Dla tej satanistycznej książki nie ma miejsca w Rosji.

Służba Prasowa Ruchu „Opór Wobec Nowego Porządku Świata”

Za: http://dsnmp.ru/kniga-instruktsiya-po-prevrashhenie-cheloveka-v-demona-foto/

Publikacja: 7.09.2016

Tłumaczenie Tamara

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *