Strona główna > Rosja > Rosja – Sanhedryn ciągle sądzi i skazuje…

Rosja – Sanhedryn ciągle sądzi i skazuje…

Nawet w Izraelu nie sądzi się ludzi za poddawanie w wątpliwość liczby ofiar holocaustu !

W rosyjskim mieście Perm ciągnie się pierwszy w Rosji proces sądowy dotyczący „6 milionów”, mówiąc inaczej, dotyczący niedopuszczalnych wątpliwości w kwestii liczby ofiar holocaustu żydów w czasie II Wojny Światowej. Początek procesu tutaj. Porady i zalecenia Romanowi Juszkowowi i jego obrońcom dał Eduard Dawidowicz Hodos.
Wedle licznych symptomów za kulisami tej sprawy stoi ortodoksyjna sekta żydowska „Chabad Lubavitch”, wielce wpływowa w mieście Perm, posiadająca swoich ludzi w organach ścigania (prokuratura, sądy, policja), w służbach specjalnych i w systemie sądowym.
Drodzy bracia i siostry w Chrystusie ! Prosimy Was o modlitwy za sługę Bożego Romana ! Wybaw go i obroń go Panie na wszystkich drogach życiowych ! Wyratuj, Panie, Romana. Obdarz go Panie cierpliwością i męstwem. Królowo Niebieska, obroń go przed plemieniem bogobójców, dopomóż mu Władczyni.
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

​​​​Wynik dochodzenia sądowego w pierwszej sprawie w Rosji dotyczącej kwestionowania liczby 6 milionów ofiar Holocaustu. CZĘŚĆ I

Dochodzenie sądowe dotyczące pierwszej sprawy kwestionowania liczby 6 milionów ofiar holocaustu. CZĘŚĆ II.

Za: http://3rm.info/main/72381-sudilische-prodolzhaetsja-dazhe-v-izraile-ne-sudjat-za-spory-o-chisle-zhertv-holokosta-video.html

Data publikacji: 2.09.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *