Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rosja – Rozpoczyna się wydawanie ludziom dokumentów rejestracyjnych Antychrysta

Rosja – Rozpoczyna się wydawanie ludziom dokumentów rejestracyjnych Antychrysta

Od 1 stycznia 2017 roku w Rosji rozpocznie się wydawanie dowodów tożsamości Antychrysta. Nowy, elektroniczny, rosyjski dowód tożsamości stworzony jest na bazie UEK (uniwiersalnaja eliektronna karta).

Infrastruktura stworzona do obsługi uniwersalnych kart elektronicznych (UEK) będzie wykorzystywana w celu umożliwienia dostępu do publicznych usług administracyjnych za pomocą elektronicznego dowodu tożsamości a masowe wydawanie tegoż dowodu tożsamości rozpocznie się od 1 stycznia 2017 roku. Na podstawie elektronicznego dowodu tożsamości będzie dokonywana identyfikacja Rosjan. O tym fakcie poinformowano gazetę „Izwiestia” w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego Federacji Rosyjskiej. Wtedy to zostanie zakończona emisja uniwersalnych kart elektronicznych (UEK).

aa

W „Spierbank” powiedziano gazecie „Izwiestia”, że na obecną chwilę wydano 650 tysięcy UEK a termin ważności szeregu kart kończy się za 5 lat. W związku z tym wszystkie funkcje, w ramach tego projektu, będą działały dla kart UEK do 2021 roku.

W elektronicznym dowodzie tożsamości nie będzie aplikacji bankowej i dlatego po zakończeniu emisji UEK narodowe karty „MIR” nie będą miały krajowego odpowiednika.

Elektroniczny dowód tożsamości zastąpi UEK od 1 stycznia 2017 roku, zgodnie z projektem ustawy Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego. Będzie on zawierał dane z dowodu tożsamości (nazwisko, imię, imię ojca i fotografię właściciela, płeć, datę i miejsce urodzenia, datę rejestracji i numer dowodu tożsamości).

Na wniosek właściciela na elektronicznym dowodzie tożsamości ID będą także zapisane takie dane jak INN (numer identyfikacji podatkowej), numer karty ubezpieczenia emerytalnego, mikrochip bankowy, elektroniczny podpis.

„Dla działania nowego dokumentu będzie wykorzystana infrastruktura UEK. Zgodnie z zaleceniami rządu przy projektowaniu infrastruktury dla stosowania nowego dowodu tożsamości koniecznie trzeba zapewnić jego kompatybilność z infrastrukturą dla stosowania UEK, w celu zapewnienia dostępu do usług państwowych i municypalnych” – poinformowano gazetę „Izwiestia” w służbie prasowej Ministerstwa Rozwoju Gospodarczego.

Zgodnie z rozporządzeniem rządu z 26 września 2013 roku, nr 1742-p, firma OAO „UEK” staje się organizacją odpowiedzialną za zapewnienie kompatybilności infrastruktury dla stosowania dowodu tożsamości jako środka identyfikacji, autoidentyfikacji i autoryzacji w infrastrukturze obsługującej UEK.

W Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego doprecyzowano także, że na razie elektroniczny dowód tożsamości nie będzie posiadał aplikacji bankowej.

„Zgodnie z koncepcją wprowadzania w Rosji dowodów tożsamości obywatela Federacji Rosyjskiej  (zatwierdzonej rozporządzeniem rządu z 19 września 2013 roku, nr 1699-p) wydawanych w postaci plastikowej karty z elektronicznym nośnikiem informacji, jako podstawowego dokumentu identyfikującego osobę obywatela Federacji Rosyjskiej na terytorium kraju, aplikacja bankowa, umieszczona bezpośrednio w dowodzie tożsamości nowej generacji, nie jest przewidziana” – oświadczono w Ministerstwie Rozwoju Gospodarczego.

UWAGA Red. W-P

Szanowne czytelniczki i czytelnicy! Zwracamy Waszą uwagę na fakt, że zamieszczane przez W-P tłumaczenia artykułów dotyczących sytuacji gwałtownie rozwijającego się szatańskiego NWO w innych rejonach świata, ma na celu uczulenie Was na podstępną budowę struktur NWO również i nad Wisłą. Czytając artykuły na temat wzrastającego zniewolenia ludzi, w systemie NWO, w innych krajach, miejcie na uwadze fakt, że obszar centralnej Europy nie jest pod tym względem absolutnie żadnym wyjątkiem! Wyciągajcie więc prawidłowe wnioski i czyńcie z nich użytek.

Za: http://3rm.info/main/62447-s-1-yanvarya-2017-goda-v-rossii-nachnut-vydavat-pasport-antihrista-novyy-elrossiyskiy-pasport-sozdadut-na-baze-uek.html

Publikacja: 21.04.2016

Tłumaczenie Tamara

UEK - uniwersalna elektroniczna karta. System totalnej kontroli.
UEK – Uniwersalna Elektroniczna Karta. System totalnej kontroli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *