Strona główna > Rosja > Rosja – Rodzice, chrońcie dzieci przed szczepieniami !!!

Rosja – Rodzice, chrońcie dzieci przed szczepieniami !!!

Rodzice! Nie dopuszczajcie do szczepienia dzieci! Mnie sparaliżowało po przyjęciu szczepionki. Śmierć po zaszczepieniu! Film Galiny Cariowej.

a11

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy w Chrystusie bracia i siostry! Otrzymaliśmy już od was sporo listów w których informujecie nas o tym, że w szkołach i w przedszkolach znowu rozpoczęto brutalnie żądać szczepienia waszych dzieci. Nie ulegajcie tym żądaniom! Ryzyko, że szczepionka uszkodzi zdrowie, a nawet doprowadzi do śmierci, waszego dziecka jest olbrzymie!

Ale najważniejsze polega na tym, że oni nie mają prawa do zmuszania was do poddania waszych dzieci szczepieniu! Tak samo jak nie mają prawa, w przypadku waszej odmowy szczepienia waszego dziecka, nie puszczać go do przedszkola lub do instytucji edukacyjnej. Poznajcie swoje prawa i żądajcie ich przestrzegania przez innych. Dopomóż wam Panie!

UWAGA! Zaleca się włączenie automatycznego translatora.

Od szczepionki malcowi sparaliżowało nogi

Zmarł po zaszczepieniu

Zabójcza szczepionka

Śmierć od szczepionek

Dwumiesięczne dziecko zmarło po zaszczepieniu

Sparaliżowało mnie po zaszczepieniu

Michaił Swiatkowskij, doktor nauk medycznych, lekarz ortopeda, flebolog, pediatra. I bodaj pierwszy lekarz, który z inicjatywy osobistej, przeprowadził własne badania zdrowia uczniów przy wsparciu Wydziału Oświaty Obwodu. Rezultaty są wyraźnie zaskakujące dla rodziców, którym często chorują dzieci przy braku widocznych przyczyn.

Film „trucizna od elity: Broń biologiczna”.

Za: http://3rm.info/main/69450-roditeli-ne-delayte-privivki-menya-paralizovalo-posle-privivki-smert-posle-privivki-video.html

Data publikacji: 7.11.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.