Strona główna > Rosja > Rosja – Reżim eFeRji kontynuuje atak na rodzinę

Rosja – Reżim eFeRji kontynuuje atak na rodzinę

Przy nieszczęśliwych wypadkach z udziałem dzieci ich rodziców trzeba ograniczać w prawach rodzicielskich  na okres do 6 miesięcy, cytuje agencja „RIA Novosti” oświadczenie putinowskiego dozorcy ds. dzieci, czekisty Pawła Astachowa.

Акция "Удивительные елки удивительным детям"

W opinii Astachowa, na okres kary dziecko musi być przekazane bliskim krewnym rodziny. 6 miesięcy to okres wystarczający „ażeby trochę się poprawić”, uważa Astachow.

Interesujące jest to, że swoją propozycję ten czekista, współwłaściciel kanału telewizyjnego emitującego porno-filmy, i członek rossijańskiej „Izby Społecznej”, nagłośnił w ubiegły poniedziałek na posiedzeniu, tak zwanego, Wszechrosyjskiego Rodzicielskiego Ruchu Oporu.

W opinii Astachowa duża liczba wypadków zdarza się z dziećmi, które pozostawiono bez opieki.

„Do sądu społeczności rodzicielskiej trzeba złożyć wniosek aby takich rodziców ostrzegać i jeżeli takie wypadki zdarzają się to trzeba podnosić kwestię ograniczenia praw rodzicielskich do 6 miesięcy” – powiedział Astachow w poniedziałek na posiedzeniu Wszechrosyjskiego Rodzicielskiego Ruchu Oporu.

Przypomnijmy, że Wszechrosyjski Rodzicielski Ruch Oporu jest organizacją założoną przez putinowskiego polit-technologa Kurginiana. Jest to oczywiste, że celem jej jest rozproszenie sił i symulacja walki przeciwko niszczeniu tradycyjnej rodziny w eFeRji.

Za: http://www.rusimperia.info/news/id21824.html

Data publikacji: 2.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 4 =