Strona główna > Rosja > Rosja – Putinowski rząd ustanawia królestwo Antychrysta !!!

Rosja – Putinowski rząd ustanawia królestwo Antychrysta !!!

Wkrótce w Rosji rozpoczyna się wprowadzanie elektronicznych dowodów tożsamości. Nie bierzcie i nie przyjmujecie ich !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Co by Putin nie robił i jak by on tego nie robił, i nawet jeżeliby on wszystkich obywateli kraju obsypał złotem, to pomimo tego i tak pozostałby wrogiem Chrystusa i Cerkwi Prawosławnej, wrogiem Rusi i jej ludu. Przecież to właśnie z jego polecenia i pod jego surową kontrolą w Rosji wprowadza się wszystkie antychrystowe technologie rejestracji i kontroli życia obywateli.

Na emerytury on pieniędzy nie ma, na wsparcie dziesiątków milionów obywateli doprowadzonych przez niego do skrajnej nędzy także nie ma on pieniędzy ale biliony rubli i setki milionów rubli na wprowadzenie totalnej kontroli elektronicznej to on pieniądze znajduje.
Prawosławni miłośnicy i czciciele Putina, jakich jeszcze potrzebujecie argumentów ażebyście pojęli, że Ruś znajduje się pod najsroższym jarzmem żydowskim, którego głową w Rosji jest dzisiaj ten świadomy pachołek Antychrysta (a może i on sam) ? Kto ma rozum niech rozumie !
Bracia i siostry, nadeszły już czasy cierpienia za Wiarę. Nie wolno przyjmować tych dowodów tożsamości. W żadnym wypadku nie wolno ich przyjmować ! Ażeby wyratować swój lud od powszechnego znakowania przez Antychrysta, nasz Pan, jak widać, dopuści do wybuchu Trzeciej Wojny Światowej, o czym teraz jest mowa w proroczych świadectwach, o których już pisaliśmy. Dopomóż nam, Panie !
—————————————————————————————————————————————————————————————————–

ZBLIŻA SIĘ WYDAWANIE ELEKTRONICZNYCH DOWODÓW TOŻSAMOŚCI

Rząd rosyjski planuje rozpoczęcie operacji przejścia od papierowych (książeczkowych) dowodów tożsamości do elektronicznych dowodów tożsamości. W wydziale służby prasowej rządu ogłoszono, że elektroniczny dowód tożsamości połączy w sobie od razu kilka dokumentów, takich jak numer emerytalny SNILS, prawo jazdy, książeczkę wojskową i inne. Dla wszystkich obywateli Rosji będzie utworzona jedyna baza danych personalnych.
«Nowy dowód tożsamości stopniowo umożliwi każdemu dostęp do wszystkich usług państwowych – mówi się w doniesieniu. – Ponadto zapis o korzystaniu z tych usług będzie także rejestrowany w postaci elektronicznej».
Sam elektroniczny dowód tożsamości będzie się prezentował w postaci niewielkiej, plastikowej karty, w której będzie umieszczony specjalny chip elektroniczny. Według wstępnej oceny koszt reformy już teraz jest wyceniony na 114,5 miliardów rubli. Rząd planuje odzyskać wydatki poniesione na jej realizację z opłat państwowych płaconych za otrzymanie dowodu tożsamości w nowej postaci, informuje gazeta „Wiedomosti”.
Wcześniej informowano, że w USA zostało zarejestrowane nowe zgłoszenie patentowe koncernu APPLE. Gigant w sferze IT planuje stworzenie technologii identyfikacji tożsamości za pomocą iPhone’a. Zakłada się, że ta innowacja z czasem pozwoli wykorzystywać smartphone zamiast osobistego dowodu tożsamości.

Dane identyfikacyjne posiadacza urządzenia będą przechowywane w specjalnym, zamkniętym magazynie-przechowalni. Jego ochronę przed nielegalnym dostępem do niego będą zapewniały technologie biometrycznej weryfikacji, pozwalające rozpoznać odciski palców i twarz użytkownika.

Na żądanie posiadającego uprawnienia organu ten „elektroniczny dowód tożsamości” będzie wydobywany z magazynu-przechowalni i będzie przekazywany odbiorcy za pomocą technologii radiowej identyfikacji, na przykład przez NFC. Zauważmy przy tym, że rzeczona procedura jest już wykorzystywana przez większość smartfonów.
UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

W Dumie Państwowej przedstawiono wyższość i zalety antychrystowych dokumentów.
RIA Novosti. – Wprowadzenie elektronicznych dowodów tożsamości pozwoli podwyższyć poziom ochrony danych osobowych przed oszustami, uważa tak członek Komisji Dumy Państwowej ds. Polityki Informacyjnej, Anton Goriełkin (putinowska partia „Jedinaja Rossija”).
Wcześniej gazeta „Wiedomosti” donosiła, że wicepremier Federacji Rosyjskiej, Maksim Akimow, zlecił Ministerstwu Rozwoju Gospodarczego opracowanie ustawy o zastąpieniu papierowych dowodów tożsamości przez elektroniczne dowody tożsamości do końca 2018 roku.
Według informacji podanej przez gazetę, wykonawcy programu „Cyfrowa gospodarka” napiszą do końca 2018 roku projekt ustawy o identyfikacji obywateli i przekażą go grupie roboczej przy autonomicznej, niekomercyjnej organizacji „Cyfrowa gospodarka” (ANO CE), wtenczas także będzie omówione wprowadzenie elektronicznego dowodu tożsamości. Rozpoczęcie przejścia na elektroniczne dowody tożsamości przewiduje się na rok 2021.
„Opracowanie i wprowadzenie jednolitego, elektronicznego dowodu tożsamości można tylko z radością powitać. Ryzyko oszustwa istnieje zawsze, ale właśnie system elektronicznej identyfikacji obywateli pozwoli zmniejszyć je do minimum. Jak często słyszeliście o sfałszowaniu elektronicznego podpisu ? Ja nie słyszałem ani razu chociaż teoretycznie jest to z pewnością możliwe. Tak więc bezpieczeństwo dzięki elektronicznemu dowodowi tożsamości” – powiedział Goriełkin agencji prasowej RIA Novosti. Jednocześnie polityk sądzi, że elektroniczny dowód tożsamości nieodzowny jest dla obywateli rosyjskich już od dawna.
UWAGA ! SUPLEMENT VIDEO.

Pokażcie wszystkim. To jest jedna z wersji kto może być Antychrystem – część 1


Za: https://3rm.info/main/72759-putinskoe-pravitelstvo-sozdaet-carstvo-antihrista-v-rossii-nachnut-vvodit-jelektronnye-pasporta-ne-berite-ih.html

Publikacja: 9.10.2018

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *