Strona główna > Rosja > Rosja – Putinowski cud gospodarczy…ku nędzy !

Rosja – Putinowski cud gospodarczy…ku nędzy !

Nędza ! I tak jest w całym kraju ! Rosyjscy emeryci zmuszeni są do wyjadania odpadków ze śmietników !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry! Te filmy video powinny być oglądane każdego poranka i przed każdym posiedzeniem przez wszystkich putinowskich deputowanych do Dumy Państwowej i przez wszystkich putinowskich urzędników, a zwłaszcza powinny być oglądane przez niego samego. Może chociaż wtedy ich sumienie się obudzi. Przecież to oni zorganizowali prawdziwe ludobójstwo ludzi w najbogatszym kraju na świecie. Obyś pokarał ich Panie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: https://3rm.info/main/77884-i-tak-po-vsej-strane-putinskij-proryv-v-nischetu-rossijskie-pensionery-vynuzhdeny-pitatsja-s-pomojki-video.html

16.11.2019

Nadesłał Borys

3 thoughts on “Rosja – Putinowski cud gospodarczy…ku nędzy !

  1. Putinolodzy są zakochani w tym putinowskim raju. Istny Eden na Ziemi. Proponuje ich tam wszystkich wysłać, z biletem w jedną stronę. Przy okazji pozbyłoby się wiele antypolskich, koszernych opluwaczek i pasożytów (wiechowskie, beiny, schuberty i resztę neobolszewickich patrioidiotów i polonofobów).

  2. Gdzie jest żyd Bein, jego chłopak schubert i neobolszewik wiechowski (aka „gajowy marucha”: https://naszeblogi.pl/54390-v-kolumna-rosji-koniec-anonimowosci-gajowego-maruchy), gdy mowa o niedoli Słowian? Pytam, bo dwoją się i troją, gdy tylko Putin albo inny koszerniak z jego kahału puści bąka. Wówczas na kolanach obwieszczają światu jak ładnie to on pachnie.

    Gdzie oni są?

    Otóż siedzą te błazny na socjalu w najbogatszych państwach świata, skąd chwalą reżim pod którym ludzie jedzą ze śmietnika. Szczyt skurwysyństwa.

    Dlatego tych putinologicznych pasożytów powinno się wieszać na latarniach. Powinno, ale zapłacą po śmierci, na spotkaniu ze stwórcą .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.