Strona główna > Rosja > Rosja – Putin buduje elektroniczny obóz koncentracyjny Antychrysta…

Rosja – Putin buduje elektroniczny obóz koncentracyjny Antychrysta…

Poczynając od roku 2019 wszyscy obywatele Rosji będą posiadali jeden identyfikator osobisty.

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.infor – Drodzy bracia i siostry ! Wiele dysput prowadzi się na temat tego czy Putin jest dobry czy jest zły. Dla wyznawców prawosławia takie pytanie w ogóle nie powinno istnieć ponieważ to właśnie Putin wprowadza w kraju najprawdziwszy elektroniczny obóz koncentracyjny Antychrysta.
To on osobiście wydaje rozporządzenia i kontroluje realizację jego poleceń w tej sferze. Pomimo najgłębszego kryzysu w Rosji, kiedy dziesiątki milionów obywateli żyje w nędzy, Putin przeznacza dziesiątki miliardów rubli na wprowadzanie, dla duszy śmiertelnego, elektronicznego obozu koncentracyjnego Antychrysta.
Bracia i siostry, popatrzcie i posłuchajcie uważnie kapłana Maksima, który w przeszłości zajmował się zawodowo programowaniem.Wszystkie jego ostrzeżenia i wnioski są prawdziwe. Istniejący w Rosji reżim polityczny jest o charakterze antychrystowym i służy Antychrystowi. Kto ma rozum niech rozumie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Identyfikacja tożsamości na wylot.  Protojerej Maksim Koliesnik.

Rosjanie zostaną zachipowani ! Okupacyjny reżim realizuje program „Cyfrowa gospodarka”. Olga Czietiwrikowa.

Za: https://3rm.info/main/74471-putin-vystraivaet-jelkonclager-antihrista-s-2019-goda-u-vseh-grazhdan-rossii-pojavitsja-edinyj-identifikator-video.html

Publikacja: 22.02.2019

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *