Strona główna > Rosja > Rosja – Przewrotne plemię…

Rosja – Przewrotne plemię…

Przewrotne plemię…”Złodziej krzyczy łap złodzieja!”

a00

Od Redakcji www.3rm.info – Panowie żydzi! Jeżeli chcecie zachować międzyetniczny pokój w Rosji to w takim razie uspokójcie swoich współplemieńców, którzy rozsiewają wśród ludzi obrzydliwe, bezbożne występki, namiętności zmysłowe i degenerację moralno-obyczajową.

To właśnie wasi współplemieńcy i współwyznawcy bluźnią i dokonują czynów świętokradczych wobec Świętej Wiary Prawosławnej państwowotwórczego narodu rosyjskiego. Przekonajcie albo zmuście żydów Uczitiela, Winokurowa, Dostmana, Miedinskiego, Miedwiediewa i innych, z legionu rosyjskiej władzy, żeby odwołali pokaz bluźnierczego filmu „Matylda”.

Jeżeli tego nie uczynicie to będzie właśnie wasza wina co do tego, że na Rusi może wzrosnąć antysemityzm i ksenofobia. Wy, i wasi współplemieńcy, jesteście wichrzycielami i rozpalaczami etnicznych i religijnych waśni i konfliktów w kraju! Oby Pan was powstrzymał!

——————————————————————————————————————

W społeczności żydowskiej podzielana jest opinia wicepremiera Federacji Rosyjskiej o konsekwentnym wykorzenianiu ksenofobii z Rosji.

Agencja INTERFAX- Prezes FJOR (Federacja Żydowskich Gmin Rosji), Alieksandr Boroda, solidaryzuje się z wicepremierem Federacji Rosyjskiej, Siergiejem Prichodko, co do tego, że Rosja i Izrael są sojusznikami w zwalczaniu fałszowania historii i heroizacji nazistowskich kolaborantów i zauszników.

a5

W ubiegłym tygodniu Siergiej Prichodko powiedział dziennikarzom, że Rosję i Izrael „zbliża odrzucanie antysemityzmu, innych przejawów ksenofobii i waśni etnicznych” i że te państwa wspólnie występują „przeciwko fałszowaniu historii, rewizji wyników II Wojny Światowej, próbom „heroizacji” kolaborantów faszyzmu, pomniejszaniu decydującego wkładu Związku Sowieckiego w zwycięstwo nad nazistowskimi Niemcami i przeciwko negowaniu holocaustu”.

W opinii prezesa FJOR (Federacja Żydowskich Gmin Rosji) słowa wicepremiera to „widzialne potwierdzenie tego faktu o którym żydowska społeczność Rosji  mówi już od szeregu lat. Rosja niegdyś była symbolem antysemityzmu i dostarczyła językom wielu krajów słowo „pogrom” a teraz aktywnie występuje przeciwko przejawom ksenofobii i narodowym waśniom”.

Alieksandr Boroda podkreślił, że dzięki zmianom w prawodawstwie Rosji, ludzie, którzy wcześniej aktywnie promowali ksenofobię, „teraz wolą zachowywać się jak najciszej żeby nie przyciągać uwagi organów ścigania”.

„Fałszowanie historii i próby heroizacji tych, którzy służyli nazistom, boleśnie są odczuwane i w Rosji i w Izraelu, dobrze pamiętających o tym jak kosztowne było wyzwolenie się od nazizmu” – podkreślił żydowski przywódca, dodając, że odrzucanie holocaustu to „bezpośrednia droga do negowania albo usprawiedliwiania i innych nazistowskich zbrodni, do usprawiedliwiania ideologii III Rzeszy, najbardziej nienawistnej wobec ludzi”.

a0

SUPLEMENT

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

„Oni oczekują Antychrysta!!!”

Żydy czekają na swoją godzinę

https://www.youtube.com/watch?v=gOh5oJy-fF0

Za: http://3rm.info/main/65211-lukavoe-plemya-holokost-ne-ravno.html

Publikacja 14.11.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.