Strona główna > Rosja > Rosja – Prawdopodobieństwo najgorszych scenariuszy jest największe

Rosja – Prawdopodobieństwo najgorszych scenariuszy jest największe

Rosja – Bank Rosji ustalił oficjalny kurs dolara na poziomie 61,15 rubli w czasie kiedy kurs giełdowy wynosi 72,99 rubli (na godz. 16:15) a w ulicznych kantorach Moskwy, według danych RBK na godz. 16:35, dolar kupowany jest średnio za 66,74 rubli a sprzedawany za 83,50 rubli (w przypadkach kiedy znajduje się w sprzedaży).

aaaa

Michaił Dieliagin zauważył: „Ta sytuacja rodzi pozarynkową praktykę charakterystyczną dla centralnego planowania, ustalania zawyżonego, w porównaniu z rynkiem, kursu rubla. W ten sposób liberałowie próbują zachować chociaż cień przyzwoitości, jednakże to jest bardzo charakterystyczne, że jedyna sfera działalności, którą oni pobudzają wszystkimi siłami to są spekulacje, w pierwszej kolejności walutowe.

Nabiułlina, Kudrin i inni przedstawiciele liberalnego klanu, moim zdaniem, konsekwentnie i celowo robią życie w Rosji nie do zniesienia ażeby doprowadzeni do rozpaczy ludzie zbuntowali się i zniszczyli kraj poprzez przeprowadzenie przewrotu państwowego na wzór licznych „kolorowych rewolucji”.

Jeżeli Putin nie opamięta się w najbliższym czasie i nie zajmie się naprawdę rozwojem kraju to on, na ile można przewidzieć, będzie bardzo ciężko i bardzo długo zazdrościć losu Kaddafiego. Rosja przekształci się w piekło wślad za Somalią, Libią i Ukrainą.

Tutaj chodzi już, dosłownie, o dni. Indeks RTS tylko dzisiaj spadł jeszcze o 12,5%. I za późno aby się obawiać powtórzenia roku 2008, liberałowie już zawrócili nas do lat 90-tych. Jeżeli widzicie w kalendarzu rok 2015 to zignorujcie to bo w rzeczywistości tam jest wypisany rok „1995”.

Przed nami dziki wzrost cen, kryzys płatności, zniszczenie przedsiębiorstw, zwolnienia, głównie bezkarne rozpasanie przestępczości (szczególnie gastarbeiterów), rozpacz i beznadzieja, uzupełnione głównie moralnym terrorem zbieraczy zaległości płatniczych (którzy często świadomie doprowadzają swoje ofiary do zawałów serca a nawet do samobójstw). Nie można zapominać, że przy zwolnieniu człowieka z pracy odsetki od jego pożyczki, jako zasada, ulegają zwiększeniu.

Uważając się za „obywateli świata” nie trzeba się łudzić: międzynarodowe bilety lotnicze w ciągu 3 tygodni podrożały o 33% i to chyba nie koniec. A towary tylko po Nowym Roku ponownie zdrożeją, jak obiecują detaliści, o 15%.

Liberałowie konsekwentnie udowadniają, że ich istnienie we władzy jest nie do pogodzenia z istnieniem Rosji. Jednakże z tego powodu, że państwo, na ile to można zauważyć, składa się głównie z nich i przedstawicieli zagranicznej arystokracji to prawdopodobieństwo najgorszych scenariuszy jest największe”.

Źródło: http://forum-msk.org/material/news/10625953.html

Za: http://3rm.info/publications/53548-veroyatnost-naihudshih-scenariev-yavlyaetsya-naivysshey.html

Data publikacji: 21.12.2014

Przekład: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.