Strona główna > Rosja > Rosja – Popatrzcie tylko na te…twarze. Wrogowie Chrystusa, Cerkwi, Rusi i ludzi razem w jednej sali…

Rosja – Popatrzcie tylko na te…twarze. Wrogowie Chrystusa, Cerkwi, Rusi i ludzi razem w jednej sali…

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry w Chrystusie ! Dzisiaj jest ten rzadki przypadek, który ma miejsce każdego roku, gdy nasz cierpiący lud może ujrzeć prawie wszystkich swoich wrogów zgromadzonych w jednej sali, bezwzględnie i cynicznie, wraz ze swoim „mafijnym ojcem chrzestnym”, realizujących prawdziwe ludobójstwo rosyjskiego wielonarodowego społeczeństwa.

Popatrzcie na te, tak zwane, twarze (na video pierwsze 7 minut). To jest czysta diagnoza … Oni nas namiętnie nienawidzą i pasjami kochają pieniądze i bezinteresownie służą swojemu bogu – mamonie. Nie mają nic świętego. Dlatego przyjmują wszystkie te kanibalistyczne, antyludzkie ustawy i egzekwują je tylko w taki sposób, aby uczynić życie ludziom nieznośnym, trudniejszym i bolesnym, i aby drastycznie zmniejszyć ich liczbę. 
I znowu, jak co roku, już od 20 lat,na podium stoi człowiek tenże sam z roku na rok i wlewający kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa w uszy ludzi, oszukiwanych przez niego i jego kahał. Każdego roku obiecuje to samo przez wszystkie 20 lat swojej niepodzielnej władzy. Nigdy nie ufajcie jemu ani nikomu z jego kohorty, która składa się, praktycznie rzecz biorąc, prawie wyłącznie z przedstawicieli plemienia bogobójców, których satanistyczna religia naucza, że my jesteśmy gojami, gorszymi od bydła. 
Putin daje pieniądze ludziom jedną ręką, a następnie drugą ręką zabiera dwa razy więcej dzięki nowym podatkom i rekwizycjom, poprzez wzrost cen paliw, mediów itp. Właśnie dlatego mieszkańcy Rosji z roku na rok pogrążają się coraz głębiej w nędzy.
I w żadnym wypadku nie ufajcie żadnemu z tych, których Putin może zaproponować w pewnym momencie zamiast siebie… Ten „kremlowski wąż” może zmienić skórę (to znaczy „mordę”), ale pozostanie w istocie takim samym mordercą Rusi i jej narodu.

Ta okupacja realizowana przez satanistyczne plemię została dopuszczona przez Boga za nasze grzechy, dlatego też, aby się od niej uwolnić, musimy szczerze pokutować przed Panem, prosząc Go o przebaczenie i prosząc o darowanie nam cara, pod którego berłem zdołamy oczyścić naszą cierpiącą Ruś z całego tego satanistycznego zła i brudu a także Rosyjską Cerkiew od wszystkich sług antychrysta, od wszystkich niewiernych i letnich biskupów i kapłanów. Panie, dopomóż nam !

PS Najważniejsze, co trzeba dzisiaj zrozumieć to to, że dzisiaj Putin naobiecuje całą masę „pierników” dla ludzi w przeddzień nadchodzących wyborów do Dumy Państwowej w 2021 r., w których powinni wygrać jego protegowani z partii „Jedinaja Rossija”. Ale w rzeczywistości jest to pył w oczy ! I już coś zaczął bardzo mówić o rodzinie. Nic dziwnego nie będzie, jeżeli w najbliższej przyszłości podpisze on kanibalistyczną ustawę o przemocy domowej. Obyś pokarał go Panie !

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

A to jest ta rzeczywistość, którą Putin zbudował przez 20 lat swoich rządów
(i taka sytuacja jest we wszystkich sferach życia państwa !)

Za: https://3rm.info/main/78591-vy-posmotrite-na-jeti-lica-vragi-hrista-cerkvi-rusi-i-naroda-v-odnom-zale-video.html

15.01.2020

Nadesłał Borys

One thought on “Rosja – Popatrzcie tylko na te…twarze. Wrogowie Chrystusa, Cerkwi, Rusi i ludzi razem w jednej sali…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.