Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rosja – Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 pod patronatem Szatana

Rosja – Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018 pod patronatem Szatana

W Rosji satanistyczne Piłkarskie Mistrzostwa Świata albo…kto podbił Ruś ?

a0

Bracia i siostry! Maniakalna nienawiść plemienia bogobójców do Chrystusa nie ma granic. Chcecie jeszcze raz przekonać się kto rządzi światem i Rosją? Pooglądajcie sobie symbole Mistrzostw Świata Piłki Nożnej w 2018 roku!

a1

Spójrzcie jaką piłkę kopie znany dżudoka-hokeista. Innej ozdoby piłki jak krzyż nie można było wymyślić? Nie, nie. To nie przypadkowo umieścili ten znak na piłce.

Popatrzcie jak odbywało się losowanie. Na tle ogromnej menory. Oto we władzy jakich sił znajdują się ruscy ludzie i Ruś! Panie ! Zmiłuj się nad nami !

a

aa

aaa
a,a

Drodzy ojcowie, bracia i siostry ! Przedkładamy Waszej uwadze nagranie video bieżącej pogadanki kapłana Wiktora Kuzniecowa „Uczta podczas dżumy” w której omawia, z duchowego punktu widzenia, zaplanowane na 2018 rok Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej.

Antychrystowa władza propaguje i wszczepia w ludzi duszobójcze namiętności jednocześnie ograbiając ich. Przypomnijcie sobie Olimpiadę Zimową, która kosztowała naród 50 miliardów dolarów. Na co poszły te gigantyczne dla kraju pieniądze? Co Rosja zyskała na jej organizacji i przeprowadzeniu? Rosja nic nie zyskała i naród rosyjski nic nie zyskał, same tylko straty! Wygrali na tej Olimpiadzie jedynie chciwi i amoralni pachołkowie Antychrysta, którzy zdobyli władzę w Rosji i w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, której hierarchia bezczelnie oszukuje ludzi twierdząc, że Putin i legion jego widzialnych biesów to są ludzie prawosławni! Obyś pokarał ich Panie!

UWAGA! W celu przetłumaczenia treści video zaleca się włączenie automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/69656-futbolnyy-satanizm-remarka-v-redakciyu-foto-video.html

Data publikacji: 2.11.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.