Strona główna > Rosja > Rosja – Za pieniądze prawosławnych bluźnią Chrystusowi i Cerkwi

Rosja – Za pieniądze prawosławnych bluźnią Chrystusowi i Cerkwi

Prawosławni, za nasze pieniądze w telewizji bluźnią Chrystusowi i Cerkwi!

Wczoraj, 1 września, o 19:45, to znaczy w najlepszym czasie antenowym, na kanale „Kultura” wyemitowano wstrętny program zatytułowany „Kto się boi wolnomularzy?”, w którym to programie promowano judeomasonerię, kabałę i satanizm.

a

Prowadzący ten program, judeomason-kabalista, L.A. Matzih, odrażający bluźnierca Chrystusa i chrześcijaństwa, zapewniał wszystkich, że judeomasoneria jest najczystszym, uczciwym i humanistycznym ruchem ludzi przyszłości. Ten czciciel diabła bezczelnie i cynicznie oszukiwał telewidzów próbując wywołać u nich sympatię dla przeklętych judeomasonów.

Bracia i siostry!

Kanał telewizyjny „Kultura” jest rosyjskim, państwowym kanałem telewizyjnym, który jest częścią WGTRK (Wsierossijskaja Gosudarstwiennaja Tieliewizionnaja  i Radiowieszczatielnaja Kompania – Państwowa Rosyjska Kompania Telewizyjno-Radiowa – tłum.). Jest on finansowany przez państwo z naszych wspólnych podatków.

Takim sposobem za pieniądze prawosławnych chrześcijan, których w Rosji jest absolutna większość, na państwowym kanale telewizyjnym głosi wykłady kabalista-satanista i bluźnierca naszego Pana Jezusa Chrystusa. Sam fakt pojawienia się na telewizyjnym kanale państwowym wykładu tego bluźniercy już obraża uczucia religijne wierzących chrześcijan co podpada pod artykuł Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej. Ale komu na tym zależy żeby pociągnąć go do odpowiedzialności? Nikomu!

Ani patriarsze Cyrylowi z jego kompanią, ani także „prawosławnemu” prezydentowi, ani nawet samym prawosławnym wiernym. Niech rujnuje niedojrzałe i naiwne rosyjskie dusze ten sługa Antychrysta, niech uporczywie zaprasza je do satanizmu, ale co robić bo jest przecież wolność…

Wszyscy takim właśnie charakteryzują się tchórzostwem, letniością i obojętnością.

Panie, Boże, zmiłuj się!

Za: http://3rm.info/main/64163-pravoslavnye-za-nashi-zhe-dengi-na-televidenii-hulyat-hrista-i-cerkov.html

Data publikacji: 2.09.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *