Strona główna > Rosja > Rosja – ” Patrioci ” – lobbyści pedofilii

Rosja – ” Patrioci ” – lobbyści pedofilii

Zobacz koniecznie: Rosją rządzi pedofil!!!

A wy jeszcze zamierzacie iść na wybory? ” Patrioci ” – lobbyści pedofilii. Film Arkadija Mamontowa o antyrodzinnym „prawie klapsa”.

a1

W tym tygodniu prezydent i Rada Federacji podpisali „antyrodzinną ustawę”, donoszą oficjalne media. Dnia 2 lipca patriarsza Komisja ds. Rodziny, Ochrony Macierzyństwa i Dzieci Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Patriarchatu Moskiewskiego wystąpiła z oficjalnym oświadczeniem odnośnie nowego brzmienia artykułu 116 Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej. Z tekstem oświadczenia można się zaznajomić na oficjalnej stronie Komisji.

W oświadczeniu mówi się w szczególności: ” patriarsza Komisja uważa, że ta norma nie ma moralnych uzasadnień i podstaw prawnych a treść jej jest całkowicie skierowana przeciwko rodzinie i przyjętemu, w rosyjskiej kulturze, rozumieniu praw rodzicielskich, jest dyskryminująca, zaprzecza podstawowym zasadom zdrowej, państwowej polityki rodzinnej i nie bierze pod uwagę tradycyjnych rodzinnych i moralnych wartości rosyjskiego społeczeństwa. Jej praktyczne zastosowanie przyniesie społeczeństwu, i jego życiu obyczajowemu, znacznie więcej szkody niż pożytku”.

Znany dziennikarz, Arkadij Mamontow, słusznie zauważył, że poprawki anty-rodzinne w Rosji przepchnęło lobby pedofilskie. Oficjalne uznanie tych poprawek za pozytywne przez społeczność żydowską (Berl Lazar) jedynie to potwierdza. Tylko, że winna jest tej sytuacji nie, tak zwana, „piąta kolumna”, o której wszyscy putinofile mówią i której nikt nigdy nie widział.

Odpowiedzialność za to wszystko spoczywa, przede wszystkim, na samym prezydencie, który podpisał te antypaństwowe i antyludzkie prawa. Ponadto Duma Państwowa jest całkowicie kontrolowana przez Kreml a także poprzez większość parlamentarną partii „Jedinaja Rossija”, której szefem jest przyjaciel Putina, Miedwiediew, zatwierdzane są wszystkie, potrzebne Kremlowi, prawa.

a00

Koniecznie trzeba wskazać na to, że wszystkie partie wchodzące w skład Dumy Państwowej, także są pod kontrolą Kremla. W Dumie Państwowej nie ma, w istocie, prawdziwych partii opozycyjnych w stosunku do kremlowskiego reżimu. Dlatego udział w, tak zwanych, „wolnych wyborach” do Dumy Państwowej albo w „wolnych wyborach” prezydenckich, jest nie tylko głupi i bezsensowny ale i grzeszny! Oddając swój głos na tę lub inną „siłę polityczną” bierze się odpowiedzialność za wszystkie jej działania. Czy tego właśnie chcecie?!

Arkadij Mamontow jest przekonany, że jakiekolwiek prawa dotyczące dzieci, trzeba rozpatrywać o wiele bardziej ostrożnie. Mamontow, autor kilku filmów o pedofilach, zna ten temat i „działające osoby” nie z pogłosek. Oto co on powiedział na antenie:

„Jeżeli wprowadza się taki przepis, że rodzic daje klapsa, zabijając komara, albo w ogóle daje klapsa, dzieci to dzieci, oznacza to, że dostajesz za to dwa lata (odsiadki). A jeżeli obcy facet grzmotnie dzieciaka to tylko mandat i do widzenia. Przecież to absurd. Co to takiego? To przypomina rok 98, kiedy robiłem na początku lat 2000-nych serię filmów o pedofilach. Nawiasem mówiąc Kraszieninnikow także gdzieś tam się kręcił.To pedofilskie lobby, które egzystuje we władzy, nigdzie ono nie zniknęło. Oni wszyscy tam siedzą. Oni są, po prostu, żulami, które się maskują. A teraz oni wszyscy „patrioci”!

To oni latem przepchnęli w Dumie Państwowej poprawkę w sprawie obniżenia wieku zgody dziecka na seks, z 16 lat na 14 lat. Głosowała za tą poprawką cała Duma Państwowa (Uwaga redaktora-możemy ten fakt potwierdzić. Wszystkie partie polityczne w Dumie Państwowej upaćkane są tym samym g…m i służą temu samemu panu) za wyjątkiem jednego człowieka. Z partii „Jabłoko” jeden mężczyzna zagłosował „przeciw”. Nawet Komunistyczna Partia Federacji Rosyjskiej głosowała za tą poprawką. Zdobyliśmy zapis głosowania. Człowiek wyszedł na mównicę i powiedział: „Co wy robicie? Oddajecie dzieci na zatratę potworom, idiotom, którzy gwałcą dziesiątki tysięcy naszych maleńkich dzieci”.

Arkadij Mamontow kontynuuje opowieść historii swojego doświadczenia filmowego polowania na pedofila: „Łapiemy go i pytamy: „A ty co, draniu cholerny, robisz?” A pedofil mówi: „A co, mnie powiedział ten główny u nich, że przyjęto taką ustawę, że teraz można od 14″. Tutaj będzie tak samo. To jest dywersja. Jest to najstraszniejsze plugastwo dla społeczeństwa, które wywoła rozdrażnienie u mnóstwa ludzi. A Rosjanin nie lubi ingerencji kiedy sprawa dotyczy dzieci. Jest to wielkie igranie z ogniem. Sądzę, że trzeba trzykrotnie to przemyśleć. I w ogóle tego prawa nie wolno przyjmować. Ono zostało przepchnięte. To takie sprawdzenie, rzucili i może przejdzie. Nie wolno tego robić, to jest strasznie niebezpieczne. To jest zniszczenie rodziny i społeczeństwa. I po co gadamy o tradycji a sami przyjmujemy coś takiego. Totalna obłuda”.

UWAGA! Zaleca się włączenie tlumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

ŻYDZI TAŃCZĄ

Za: http://3rm.info/main/63441-vy-esche-sobiraetes-na-vybory-patrioty-lobbisty-pedofilii-arkadiy-mamontov-ob-antisemeynom-zakone-o-shlepkah-video.html

Publikacja: 7.07.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

76 + = 77