Strona główna > Rosja > Rosja – Pachołki Szatana budują pospiesznie elektroniczny obóz koncentracyjny Antychrysta

Rosja – Pachołki Szatana budują pospiesznie elektroniczny obóz koncentracyjny Antychrysta

Pachołki Szatana pospiesznie wprowadzają w Rosji elektroniczny obóz koncentracyjny, Rosja znajduje się na czele planety pod względem budowy elektronicznego obozu koncentacyjnego na swoim terytorium…Kreml pospiesznie wprowadza antychrystowe dowody tożsamości i inne tego rodzaju technologie.

My nie bydło! Jesteśmy ludźmi!
My nie bydło! Jesteśmy ludźmi!

Dzisiaj w Tatarstanie rozpoczęło się wprowadzanie elektronicznych dowodów tożsamości (ID-karty), które zastąpią stare, papierowe dowody tożsamości, prawa jazdy, karty ubezpieczenia medycznego i karty kredytowe. W mikrochipie „Karty mieszkańca Republiki Tatarstan” będą zawarte wszystkie infomacje pochodzące ze wszystkich dotychczasowych dokumentów, które obecnie znajdują się w jednej bazie komputerowej. Te karty ID są obecnie wydawane bezpłatnie. Jednocześnie planuje się zniesienie pieniędzy gotówkowych i wprowadzenie transakcji dokonywanych systemem bezdotykowym. Nie ma wątpliwości, że po przetestowaniu tego antychrystowego systemu rozpocznie się wszczepianie mikrochipów pod skórę i nanoszenie nakreślenia (kodu kreskowego – tłum.) na czoło i rękę każdego człowieka.

Oby Pan im tego zakazał!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

” Pachołki Szatana przygotowują Świętą Ruś do utworzenia na jej terytorium elektronicznego obozu koncentracyjnego! „

Na podstawie: http://3rm.info/main/64850-rossiya-vperedi-planety-vsey-putin-i-ko-uskorenno-vnedryayut-antihristovye-pasporta-i-tehnologii-video.html

Data publikacji: 21.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *