Strona główna > Rosja > Rosja – Pachołki Antychrysta zmasakrowały cerkiewną edukację…

Rosja – Pachołki Antychrysta zmasakrowały cerkiewną edukację…

Pachołki Antychrysta zmasakrowały cerkiewną edukację…W tym tkwi istota licznych problemów Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu.

Uwaga Redakcji www.3rm.info – Bracia i siostry! Często do redakcji naszego portalu nadchodzą listy czytelników, którzy zapytują ze zdziwieniem i ze zdumieniem „czyż kapłani i biskupi nie rozumieją co czynią i do czego to doprowadzi? Przecież oni wszystko wiedzą bo uczono ich w seminariach i akademiach”.

I właśnie w tym w dużej mierze zawarta jest i odpowiedź. Heretycka hierarchia, w pierwszej kolejności, zmasakrowała system cerkiewnego kształcenia seminarzystów. W seminariach, instytutach i akademiach dokonywane jest tak potężne duchowe zniszczenie przyszłych kapłanów i biskupów, że bez ingerencji Bożej naprawienie tego upadku nie jest już możliwe.

Z tego właśnie powodu oni nie są już zdolni do żadnych czynów, wysiłków religijnych i do obrony czystego, nieskażonego Prawosławia. Oni posłusznie i pokornie podążają śladami zdrajców Chrystusa z hierarchii, którzy zdobyli władzę w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu.

Obejrzyjcie to video nagrane w kuzbasskim seminarium, które leży w obwodzie kemerowskim. Obejrzyjcie i posłuchajcie (zwróćcie uwagę na prowadzącego, typowy fałszywiec „prawiesławny”). Niektórzy z tych chłopców zostali już kapłanami i oni nie mają ani bojaźni Bożej ani nie mają Wiary. Takie seminarium wypaliło w nich wszystkie duchowe ziarna i uczyniło z nich inwalidów duchowych, którym to właśnie potrzebna jest natychmiastowa pomoc duchowa. A oni „pasterzują” prawosławnej trzodzie. ŚLEPI PROWADZĄ ŚLEPYCH!

Na podstawie: http://3rm.info/main/67175-slugi-antihrista-izurodovali-cerkovnoe-obrazovanie-v-etom-koren-mnogih-problem-rpc-mp-video.html

Data publikacji: 25.04.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *