Strona główna > Rosja > Rosja – Oto prawdziwy gospodarz kraju…

Rosja – Oto prawdziwy gospodarz kraju…

PRAWDZIWY GOSPODARZ ROSJI…Rabin Berl Lazar zastępuje Putina i Miedwiediewa w Davos.

Rolę oficjalnego przedstawiciela Federacji Rosyjskiej na obradach Forum Ekonomicznego w Davos (Szwajcaria) wziął na siebie główny rabin Rosji, satanista Berl Lazar.

«We środę 23 stycznia 2019 roku, na 49 Światowym Forum Ekonomicznym w Davos odbyło się spotkanie z premierem Włoch Giuseppe Conte.

Szef rządu włoskiego przejawił żywe zainteresowanie życiem wspólnot żydowskich w Rosji. W październiku roku minionego Giuseppe Conte odwiedził Moskwę z oficjalną wizytą. Podkreślił on, że był wielce usatysfakcjonowany swoją wizytą.

W trakcie spotkania osiągnięto porozumienie w sprawie poznawczej wycieczki grupy rosyjskich studentów wizytujących żydowskie wspólnoty Włoch. Została ona zaplanowana na maj roku bieżącego. Planuje się, że weźmie w niej udział około tysiąca studentów różnych uczelni.  
Według Giuseppe Conte, strona włoska uczyni wszystko co możliwe ażeby ta wycieczka była interesująca i przyczyniła się do wzajemnego zrozumienia pomiędzy dwoma krajami» — informuje się w oświadczeniu na ten temat, które pojawiło się na stronie Berla Lazara w sieci Facebook z dnia 24 stycznia (uwaga redakcji. – chodzi o przyjaźń i wzajemne zrozumienie pomiędzy żydami Włoch i Federacji Rosyjskiej, które traktuje się jako wzajemne zrozumienie krajów.)
W latach poprzednich na obradach tych prestiżowych forach zwykle obecni byli Władimir Putin i (albo) Dmitrij Miedwiediew. Teraz, najwidoczniej, wystarczy herszt sekty Chabad Lubavitch !  

Za: https://3rm.info/main/74219-realnyj-hozjain-jerjefii-ravvin-berl-lazar-zamenjaet-putina-i-medvedeva-v-davose.html

3.02.2019

Szrapnel

Interview with Rabbi Berel Lazar by Horyou in Davos 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *