Strona główna > NWO > Apokalipsa > Rosja – Oto czego się doczekaliśmy ! Procesja prawosławna z muzułmańskim imamem !

Rosja – Oto czego się doczekaliśmy ! Procesja prawosławna z muzułmańskim imamem !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy w Chrystusie bracia i siostry ! Oto do czego doszedł zdradziecki i apostatyczny episkopat i duchowieństwo ! Wraz z wrogami Chrystusa przeprowadzać procesję krzyżową to zaprawdę jest już zamroczenie rozumu i serca. A gdzie prawosławni wierni patrzyli ? Dlaczego oni wlekli się tą szeroką drogą, prowadzącą do piekła, za tymi zdrajcami Chrystusa ? Panie, zmiłuj się ! Jaka straszna apostazja !

Dnia 10 lutego biskup nieftiekamski i oktiabrski, Ambroży, złożył życzenia swoim czytelnikom Vkontaktie z okazji upamiętnienia nowych męczenników i wyznawców rosyjskich. Biskup zamieścił u siebie na ścianie szczegółową relację fotograficzną na temat minionego święta i, zwłaszcza, fotografie pokazujące odbytą Procesją Krzyżową, która był przeprowadzona przez władykę wspólnie z islamskim imamem-muhtasibem rejonu kałtasinskiego.
 
„Dzisiaj, w 37 niedzielę po Pięćdziesiątnicy i w święto nowych męczenników i wyznawców rosyjskich odsłużyłem Boską Liturgię w cerkwi, poświęconej nowym męczennikom i wyznawcom rosyjskim w siole Kałtasy. W tym roku prawosławna parafia kałtasinska będzie już miała 15 lat istnienia. Złożyć życzenia mieszkańcom sioła z okazji cerkiewnego święta przyszedł islamski imam-muhtasib rejonu kałtasinskiego CDUM Rosji Ibrahim Hadżi Hazram Abzalitdin”.

„Wesołych świąt, drodzy bracia i siostry ! – napisał biskup Ambroży w sieci społecznościowej, plując tym samym na święte kanony, i także w dusze prawosławnych chrześcijan, którzy z bólem i obrzydzeniem patrzą na niespotykane do tej pory bluźnierstwo –  «imam prowadzący prawosławną Procesję Krzyżową !!!”.


I ten biskup także pluje na Tomos Soboru Konstantynopolitańskiego z 1180 roku, który stanowi:

«Anatema Mahometowi, (i jego) nauce, zapisanej w Koranie, w którym głosi on, że Pan, Bóg i Zbawca nasz Jezus Chrystus nie jest Synem Bożym; dobre nazywa złym, a światło przedstawia jako ciemność, ponadto (anatema) także sprośnej nauce jego, przeciwnej świętym przykazaniom Chrystusa i natchnionych Bożą mądrością świętych, a także (anatema) i na tego, kto wmówił jemu aby myśleć i uczyć o tych sprośnych i nikczemnych rzeczach, czy będzie to ktokolwiek z ludzi, czy geniusz demonów i ojciec zła, albo tenże sam sprośny Mahomet, który spłodził sam z siebie najohydniejsze owoce; ponadto anatema na tych, którzy (uważają), że Mahomet to prorok i wysłannik, od którego przyjęli nauki i nakazy przeciwne nauce Chrystusa”. (Anatema była napisana i był podpisany tomos 13 kwietnia 6688 roku).
Za: https://3rm.info/main/74338-dokatilis-krestnyj-hod-s-imamom.html
Data publikacji: 12.02.2019
Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.