Strona główna > Rosja > Rosja – Osiągnięcia Putina

Rosja – Osiągnięcia Putina

OSIĄGNIĘCIA PUTINA…Przechadzka po jednej, z dziesiątków tysięcy umarłych, wsi rosyjskich.

Zaledwie w ciągu paru dziesięcioleci z ziemi rosyjskiej zniknęło 30 (trzydzieści) tysięcy wsi, wraz z mieszkańcami. Czyż nie wygląda to dla was na ludobójstwo ? Tylko się zastanówcie, w Rosji każdego dnia umierają trzy wsie i ten proces toczy się po krzywej wznoszącej. W 17 tysiącach jeszcze żywych wsi nie ma stałych mieszkańców, to znaczy, że przyjeżdżają do nich na sezon letnicy. W 33 tysiącach wsi średnio mieszka 1,76 mieszkańca a w pozostałych osadach i wsiach, w ilości 14 tysięcy, mieszka średnio 7,8 mieszkańca.

Samotna starość na wsi stała się już normą. W Kraju Ałtajskim są farmy gdzie dojarki i krowiarki zarabiają 500 rubli miesięcznie (!). I ludzie tam pracują, nie mają po prostu wyjścia, innej pracy nie ma. Miesięczne wynagrodzenie na farmie w wysokości 2500 rubli to także norma. (1 rubel = 0,057 zł). I jakim sposobem może przeżyć wieś mając takie zarobki ?

I o jakich sukcesach Rosji, w tym także w gospodarce rolnej, mówi nam codziennie Putin ze swoimi miedwiediewami i czubajsami ? Jest to bezczelne i cyniczne łgarstwo utylizatorów Rosji i ludu rosyjskiego. Oby pokarał ich Pan !

 UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia video.

Za: https://3rm.info/main/73211-dostizhenija-putina-progulka-po-odnoj-iz-desjatkov-tysjach-mertvyh-dereven-rossii-video.html

Data publikacji: 19.11.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 7 =