Strona główna > Rosja > Rosja – Oglądajcie znaki czasu…Pod szatańską biometryczną kopułą !

Rosja – Oglądajcie znaki czasu…Pod szatańską biometryczną kopułą !

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Bracia i siostry, pogrążeni w światowej gorączkowej bieganinie i problemach ludzie nie pojmują, że żyją już w czasach Apokalipsy. Nawet prawosławni wierni znajdują się w stanie zmąconego umysłu. Są oni przekonani, że precyzyjnie rozpoznają kiedy nastąpi Drugie Przyjście Chrystusa.   

 

Nie ! Absolutnej większości ludzi nie będzie to dotyczyło ! Ludzie będą przebywać w zgubnym dla duszy stanie beztroski i lekkomyślności i nie rozpoznają znaków czasów. A przecież w Piśmie Świętym jest napisane, że: 
A jak było za dni Noego, tak będzie i za dni Syna Człowieczego. Jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali, aż do dnia, którego Noe wszedł do korabia; i przyszedł potop, i wytracił wszystkich. Podobnie jak działo się za dni Lota: jedli i pili, kupowali i sprzedawali, szczepili i budowali. A tego dnia, którego Lot wyszedł z Sodomy, spadł deszcz ognisty z nieba, i wszystkich wytracił. Podobnie stanie się i w dzień, w którym Syn Człowieczy się objawi.” (Ewangelia Św. Łukasza Apostoła 17: 26-31)

UWAGA ! Zaleca się włączenie automatycznego translatora w celu przetłumaczenia treści video.

Za: http://3rm.info/main/71710-pod-sataninskim-biometricheskim-kolpakom-video.html

Data publikacji: 18.06.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + = 28