Strona główna > Rosja > Rosja obrońcą rodziny i wiary? Rosyjska Cerkiew Prawosławna została stworzona przez KGB !

Rosja obrońcą rodziny i wiary? Rosyjska Cerkiew Prawosławna została stworzona przez KGB !

Służba Bezpieczeństwa Ukrainy ujawnia dokumenty KGB w sprawie utworzenia Patriarchatu Moskwy i całej Rusi, z których wynika, że wszyscy bez wyjątku delegaci tzw. Lokalnego Soboru Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej w 1945 r. zostali zrekrutowani przez czekistów.

PRZECZYTAJ: Wicepremier Bułgarii: Ten agent KGB „Michajłow” ma czelność uczyć nas „prawdy”?

Rosja to ostatni przyczółek tradycyjnych wartości. Rosja obrońcą rodziny i wiary. Rosja jest zdrowsza moralnie niż zgniły Zachód wspierający homoseksualistów. Rosja jest głównym wrogiem genderyzmu i obrońcą cnót cywilizacji europejskiej – słyszymy z ust niektórych europejskich pożytecznych idiotów, szerzących absurdalne tezy rosyjskiej propagandy. Ci ludzie naiwnie wierzą, że Rosja, rządzona przez pułkownika KGB będzie obrońcą wartości konserwatywnych. Uderzająca głupota i krótkowzroczność!

Dlaczego tak wielu przedstawicieli prawicy obdarzyło zaufaniem spadkobierców i następców ateistycznego imperium zła, którzy jeszcze wczoraj wyrzekli się Boga, niszczyli świątynie i prześladowali chrześcijan? Dlaczego pożyteczni idioci, rozczarowani genderyzmem i laicyzacją Zachodu, gotowi są uwierzyć w niemożliwe – chcą widzieć w Putinie i Rosji „zbawcę europejskiej cywilizacji”? Jak można wierzyć w takie bzdury?

ZOBACZ SKANY DOKUMENTÓW ARCHIWALNYCH:

ZOBACZ TAKŻE FILM „PRAWOSŁAWNY FASZYZM”

https://www.youtube.com/watch?v=m34Uz7m35Oc&feature=youtu.be

Za: https://jagiellonia.org/rosja-obronca-rodziny-wiary-rosyjska-cerkiew-prawoslawna-zostala-stworzona-przez-kgb-dokumenty/

26.03.2018

One thought on “Rosja obrońcą rodziny i wiary? Rosyjska Cerkiew Prawosławna została stworzona przez KGB !

  1. Rodzynek schował się po prawej stronie i jakże wymownie dogląda słowiańskich gojów zza pleców Cyryla (agenta KGB co akurat w jego przypadku od dawna tajemnicą nie jest).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.