Rosja – NATO przygotowuje się do napaści

NATO, a zwłaszcza ta jego część, która jest przesiąknięta rusofobiczną nienawiścią do Rosji i urazami do niej, przygotowuje się do wojny. We wschodniej Europie od końca stycznia aż po dzisiejszy dzień, nieprzerwanie odbywają się manewry wojskowe, opracowywane są wszystkie warianty operacji naziemnych i powietrznych, włącznie z operacjami specjalnymi.

a

W szkoleniach przeprowadzanych pod nadzorem i kierownictwem dowódcy armii USA w Europie, generał-porucznika Bena Hodges’a, biorą udział żołnierze Włoch, Kanady, Niemiec, Francji, Estonii, Łotwy, Litwy i, naturalnie, USA. Nie na darmo na spotkaniu z Angelą Merkel, w dniu 10 lutego, amerykański prezydent Obama powiedział: „Rosyjska agresja na Ukrainie wzmacnia jedność USA i ich sojuszników”.

Tak więc w ciągu ostatnich dni w bazie 12-tej Zmechanizowanej Brygady Wojska Polskiego pod Drawskiem odbyły się wspólne dowódczo-sztabowe manewry z żołnierzami 2-go Pułku Kawalerii (USA) na których ćwiczono praktyczne problemy działań bojowych.

„Swidomyje” Ukraińcy napstrykali zdjęć z tych manewrów na których 1 Batalion „Błękitnej Brygady” wyrusza na drawski poligon i teraz z ogromną radością pokazują je jako przyjazd na polsko-ukraińską granicę pomocy wojennej.

aa

aaa

aaaa

A tak szkoli się Łotyszy, ucząc ich stosowania nowej rakietowej broni przeciwlotniczej „Javelin”, dostarczanej przez USA, a której tak bardzo oczekują na Ukrainie.

Podczas kiedy cywilizowany świat szuka drogi rozwiązania konfliktu zbrojnego na Ukrainie, rozpętanego rękoma Amerykanów, cała NATOwska swołocz przygotowuje się do wojny z Rosją, szkoli się, opracowuje się różnorakie warianty operacji w różnych warunkach pogodowych o różnych porach doby.

Jak informuje służba prasowa Wojska Polskiego, według oceny dowództwa 10-tej Brygady Kawalerii Pancernej, główne cele manewrów zostały w pełni osiągnięte a dalsze szkolenie specjalistów wojskowych będzie skoncentrowane na przygotowaniu „do głównych zadań, które oczekują ich w tym roku”. Jakie dokładnie zadania ich oczekują to ja, osobiście, nie mam wątpliwości.

Szanowni czytelnicy, do tej pory, dopóki za stół negocjacyjny w Mińsku nie posadzą prezydenta USA, który zainicjował interwencję i przewrót państwowy na Ukrainie, można chociaż i tysiąc razy zbierać się, prowadzić 15-godzinne negocjacje i fotografować się na pamiątkę.

Jedno będzie takie samo, wyniki takich niekończących się negocjacji. Wypowiedziana Rosji wojna na Ukrainie została, po prostu, nie przez Niemcy, Francję i nawet nie Ukrainę.

Po co tu Hollande i Merkel? Rezultatów nie będzie dopóki USA nie zmienią swoich planów w stosunku do Rosji. A one ich nie zmienią, Amerykanie dążyli do tego celu przez ostatnie 60 lat. Po co rezygnować z celu, który jest już tak bliski do osiągnięcia!

Alieksandr Maliutin

Za: http://news-front.info/2015/02/12/nato-gotovitsya-k-vtorzheniyu-aleksandr-malyutin/

Data publikacji: 12.02.2015

Przekład: RX

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *