Strona główna > Rosja > Rosja – Nadchodzi totalne ludobójstwo szczepionkowe…

Rosja – Nadchodzi totalne ludobójstwo szczepionkowe…

Bojkot szczepień trafił na listę głównych zagrożeń 2019 roku według opinii World Health Organization (WHO).

Uwaga Redakcji portalu www.3rm.info – Drodzy bracia i siostry ! Posłuszne rządowi światowemu władze Rosji, Ukrainy i Białorusi, bez żadnych wątpliwości, po dyrektywach WHO rozpoczną wprowadzanie represji wobec odmawiających zaszczepienia się. Szczepionki w rękach antychrystowych pachołków są instrumentem zabijania i depopulacji ludzkości.
Weźcie pod uwagę ostatni przykład z rzeczywistym skasowaniem emerytur w Rosji. Przecież to sam Putin powiedział, że żadnego ekonomicznego pożytku dla państwa od podwyższenia wieku emerytalnego nie ma i nie będzie, ale jednak ograbił ludzi na biliony rubli i skazał na śmierć głodową miliony ludzi. Dlaczego ? Ano dlatego, że w 2017 roku Międzynarodowy Fundusz Walutowy zalecił to uczynić z emeryturami w Rosji. Tak i będzie teraz. Wezmą pod lupę i wprowadzą administracyjną (a może i karną) odpowiedzialność za odmowę zaszczepienia się a jeszcze i dodatkowo poszczują i „socjalnych faszystów” żeby odebrali dzieci rodzinom, w których rodzice odmawiają dokonywania śmiertelnych zastrzyków. Nie róbcie szczepień ! Nie gubcie siebie i swoich dzieci !
—————————————————————————————————————————————————–
Światowa Organizacja Zdrowia opublikowała listę globalnych zagrożeń z którymi ludzkość zderzy się w 2019 roku. W ich liczbie znajduje się ignorowanie (a nawet świadomy bojkot) szczepień.
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pięcioletni plan strategiczny nakierowany na pomoc trzem miliardom ludzi, nie posiadających dostępu do powszechnych ubezpieczeń i do jakościowych usług medycznych. W ramach realizacji projektu eksperci Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wymienili główne zagrożenia dla zdrowia mieszkańców planety.
Globalna pandemia grypy uznana została za trzecią pod względem niebezpieczeństwa: specjaliści prowadzą monitoring cyrkulacji wirusa grypy w 114 krajach nie wykluczając tego, że ogromna epidemia może wybuchnąć w każdym momencie. Na ósmym miejscu na liście problemów znajduje się, po raz pierwszy, negatywny stosunek ludzi do immunizacji. Eksperci podkreślają, że zaniechanie szczepień „grozi odwróceniem postępu w walce z chorobą”. Obecnie szczepienia rzekomo zapobiegają 2-3 milionom zgonów rocznie.
 
Ale jest to bezczelne kłamstwo ! Jeżeli ludzie by się nie szczepili śmiertelni szkodliwymi dla zdrowia szczepionkami to dziesiątki milionów ludzi pozostałoby wśród żywych. Przecież szczepionki rzadko zabijają natychmiast i bezpośrednio ale jest to już regułą, że drastycznie obniżają odporność organizmu i niszczą go. W konsekwencji tego człowiek choruje i umiera jakby nie od szczepionek a od zwykłych chorób. Kto ma rozum niech rozumie !
Za: https://3rm.info/main/74016-gotovitsja-massovoe-ubijstvo-bojkot-vakcinacii-popal-v-spisok-glavnyh-ugroz-2019-goda-po-versii-voz.html
Publikacja: 19.01.2019
Przekład Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.