Rosja na Rozdrożu

Ostatnie wydarzenia pokazują, że Kraj po raz kolejny, znalazł się na rozdrożu.
Przed nami trzy drogi:
 – liberalno-pro zachodnia, zapewne z Nawalnym na czele,
 -prawosławno-feudalna, z bezwarunkowo – Putinem na czele,
– i droga powrotu w przyszłość, gdzie ekonomia kraju będzie pracować na korzyść narodu i gdzie władza będzie należeć
do narodu.
photo_2016-09-22_22-43-31
Droga Nawalnego*1 – to droga ostatecznego przekształcenia Rosji w przydatek Zachodu skutkujący ekonomiczną i demograficzną degradacją.To droga obecnej Pribałtyki (Прибалтики) i Ukrainy. W konsekwencji – ślepy zaułek i wymieranie.

Droga Putina -to powrót Rosji w położenie między Rewolucją 1905 roku a Lutym 1917 roku. W zasadzie RF już się tam znajduje
a w awangardzie ruchu pojawiły się takie figury jak Pokłońska ( Поклонская)*2. I znów ślepy zaułek, przy czym o wiele straszniejszy od zaułka Nawalnego, ponieważ tu oczekuje nas prawosławny faszyzm, budzący przerażenie – nie tylko nasze ale i całego świata. Przerażenie – pogrążeniem w feudalizm i obskurantyzm.

Pozostaje jedynie droga powrotu w przyszłość. Droga wzrostu gospodarczego w rękach i pod zarządem narodu, a to oznacza –socjalizm. Ale tu nie ma liderów, podobnie jak brakuje ideologii i praktyki. Ponieważ Putin i Nawalny zdyskredytowali i spopielili radziecką przeszłość – zatem nie będzie warunków dla płynnej ewolucyjnej reorientacji. A to warunki konieczne,
inaczej Rosję czeka nieunikniona śmierć.  Nie ma wyboru; socjalizm lub śmierć Rosji.

————————————
*1. – Aleksiej Anatoljewicz Nawalny (ros. Алексей Анатольевич Навальный, ur. 4 czerwca 1976 w Butyniu) – rosyjski publicysta i pro-liberalny działacz polityczny, orędownik walki z korupcją. Nastrojony zachowawczo i serwilistycznie wobec Zachodu.

*2. -Natalja Władimirowna Pokłonska (ros. Наталья Владимировна Поклонская; ur. 18 marca 1980 r. w Mychajliwce[4], Ukraińska SRR, ZSRR) – rosyjska działaczka państwowa, prawnik. Deputowany do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej (parlamentu), od 5 października 2016 przewodniczący komisji parlamentarnej ds. kontroli wiarygodności informacji o dochodach, o majątku i zobowiązaniach majątkowego charakteru posłów, zastępca przewodniczącego komitetu parlamentarnego ds. bezpieczeństwa i przeciwdziałania korupcji[5][6].
Prokurator Republiki Krymu (25 marca 2014 – 6 października 2016). Ma rosyjski stopień prokuratorski „państwowy radca sprawiedliwości 3. klasy” – odpowiednik generała brygady w wojsku.

————————————
Пишет burckina_new (burckina_new)
2017-09-07
https://burckina-new.livejournal.com/821028.html

————————–

Tłumaczenie: bezmetki

Rozpowszechnianie zawartości przetłumaczonych materiałów, dozwala się wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych, ze wskazaniem adresu tekstu źródłowego i nick’a autora tłumaczenia.
     

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *