Strona główna > Rosja > Rosyjskie MSZ i gwiazda Dawida

Rosyjskie MSZ i gwiazda Dawida

Maria Zacharowa z MSZ Federacji Rosyjskiej wyjaśniła dlaczego nosi na szyi „gwiazdę Dawida”, jak poznała Boga i o nienawiści do nacjonalizmu. Oficjalny przedstawiciel MSZ Rosji, Maria Zacharowa, na swoim Facebook’u wyjaśniła te wszystkie zawiłości dotyczące  jej osobowości.

Tzw. "Maria Zacharowa" - Rosjanka pełnokrwista
Tzw. „Maria Zacharowa” – Rosjanka pełnokrwista

„W wieku lat 20 znalazłam się w Izraelu, to była jednodniowa wycieczka statkiem motorowym, podczas tygodniowego wypoczynku na Cyprze dokąd mnie z mamą zawiózł jej brat. Te kilka godzin w Jerozolimie i w Betlejem przewróciły moje życie. Całkowicie. Pojawiła się w nim religia. Nie wiara. Ona była już wcześniej, w rodzaju intuicyjnego odczucia, przeczucia a nawet zrozumienia. Ale to wszystko było jakieś takie…pogańskie, jakby. A tam opaliło mnie. Tego doładowania wystarcza do dzisiaj” – napisała ona na swoim Facebook’u.

"Maria Zacharowa" - uroda typowo słowiańska
„Maria Zacharowa” – uroda typowo słowiańska

Według niej jej wujek w jednym z miejscowych sklepów jubilerskich kupił jej „ten sam złoty łańcuszek, który zawsze noszę”. W ten sposób odpowiedziała ona na komentarz jednego z internautów, który zwrócił uwagę, że na piersi, zawieszony na złotym łańcuszku, nosi ona nie symbol chrześcijański a „Magen David”, sześcioramienną „gwiazdę Dawida”.

„Powróciwszy do Moskwy ochrzciłam się…Na tylnej stronie mojego malutkiego krzyżyka, który został zakupiony w arabskim kramie i który zawsze mi towarzyszy, widnieje napis „Jerozolima”” – dodała Zacharowa.

„Nasza religia zabrania nienawiści…Ale we mnie jest to co po angielsku nazywa się „objective hate” a po rosyjsku, pominąwszy patos, można z pewnością wyrazić znanym „jarost’ błagodarnaja” (szlachetna wściekłość – tłum.). Ja nienawidzę wszystkie rodzaje nacjonalizmu (od rasowej dyskryminacji do religijnej nietolerancji), nienawidzę kiedy poniżają i zaszczuwają, nie ważne kogo…” – napisała Zacharowa.

Żydowski rusofob Alieksiej Benediktow i czuła "Rosjanka" tzw. "Maria Zacharowa".
Żydowski rusofob Alieksiej Benediktow i czuła „Rosjanka” tzw. „Maria Zacharowa”.

Jednocześnie „ochrzczona” Maria Zacharowa skromnie przemilczała fakt, że Izrael jest dwugłową, nazistowską teokracją w której konstytucję zastępuje Tora i Sanhedryn pod przywództwem dwóch głównych rabinów, sefardyjskiego i aszkenazyjskiego, którzy dziedziczą swoje stanowiska. Jeden z nich, Josef Obadia, sefardyjczyk, ani trochę nie krępując się, oświadczył dosłownie co następuje: „Goje byli stworzeni przez Boga w tym celu ażeby służyć żydom w szabas. Jest to jedyna przyczyna dla której Bóg dopuścił ich pojawienie się na świecie. Dla gojów nie ma miejsca w tym świecie jeżeli nie służą oni żydom”. Ponadto żydowskie symbole nie mogą być noszone razem z chrześcijańskimi.

https://www.youtube.com/watch?v=Ibp7_9YDu2E

Źródło: http://communitarian.ru/novosti/mass-media/zaharova_obyasnila_pochemu_nosit_zvezdu_davida_kak_v_izraile_obrela_boga_16032016/

Za: http://dsnmp.ru/mariya-zaharova-obyasnila-pochemu-nosit-zvezdu-davida-kak-poznala-boga-i-o-nenavisti-k-natsionalizmu/

Publikacja: 23.03.2016

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *