Strona główna > Rosja > Rosja – W Moskwie odbędzie się Dzień Magii dla dzieci

Rosja – W Moskwie odbędzie się Dzień Magii dla dzieci

Judeomasońskie siły „światowego spisku ciemności” coraz aktywniej popularyzują satanizm wśród rosyjskich dzieci.

I oto już w jednym z największych sklepów w centrum Moskwy, w dniach 10 i 11 września, zaplanowano przeprowadzenie Dnia Magii, który odbędzie się w Dzień Miasta kiedy w Moskwie będzie przebywało bardzo dużo ludzi.

Nie jest to zaskakujące bo przecież oficjele Moskwy otwarcie propagują bluźnierstwa, świętokradztwa i bezbożność (wystawa Sidura w Maneżu i inne przedsięwzięcia) a kierownicze struktury hierarchii Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu milcząco wspierają proces przekształcania prawosławnej Moskwy w szatański „Nowy Babilon” z judeomasono-ekumenicznym centrum światowych religii i licznymi innymi obrzydliwościami „Nowego Porządku Świata”.

a0

 

a0

 

a00

Służba Prasowa Ruchu „Opór Wobec Nowego Porządku Świata”.

Za: http://dsnmp.ru/satanizm-dlya-detey-v-moskve-v-den-goroda-planiruetsya-provedenie-dnya-magii-foto/

Data publikacji: 9.09.2016

Nadesłał Borys

One thought on “Rosja – W Moskwie odbędzie się Dzień Magii dla dzieci

  1. Co tu mozna ddac, wszystko jasne, racje ma Grzegorz Braun przeczac temu, jakoby Rosja mialaby sie rozwijac tlumaczac jak Baca krowie, ze NIE ROZWIJA tylko ZWIJA: ALKOHOLIZM + ABORCJA I TO SA SKUTKI WLASNIE !
    Wiadomo wszystko zawdzieczamy naszym wspolczesnym cudotworcom, ktorzy jako jedyni na swiecie zamienic zammienic kazde zywe zloto w zywe [email protected] wystarczy ze tylko dotkna !
    PRWDZIWI CUDOTWORCY => WRECZ CUDOWNI KTORYCH NIKT W TYM NIE ZASTAPI O CO BEDZIEMY SIE MODLIC !
    I tak z wszechpoteznej tysiacletniej Rosji w ciagu zaledwie kilku lat uczyniono dziadoskie ZSRR z ktorego powstal fantastyczny Ciemnogrod gdzie psy dupami szczekaja !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *